suportite keermestamine.

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
empudogy
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Apr 2012 13:06

suportite keermestamine.

Postitus Postitas empudogy »

Selline küsimus, kas keegi on kunagi seda teinud, ehk siis pidurisuporteid keermestanud.

Miks selline küsimus.?

Mul on m2140 pidurisuportid, kuid ühel pidurivooliku keere maas. Kuna riiulis seisab uusi Žiguli voolikuid, mis teadagi on jämedamad, siis kas on asjal mõtet? Puurida suport läbi ja keermestada vastava Žiguli pidurivooliku keermepulgaga.

Kas Suporteid saab üldse keermestada koduste vahenditega? On see tavaline raud või mingi malmi moodi asi?
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: suportite keermestamine.

Postitus Postitas Jossu »

ise sa seda õlipidavaks ei saa, vooliku auk on ju otsast koonuses, nagu ka vooliku stuts
Pukseerimishaagise e Konna rent
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: suportite keermestamine.

Postitus Postitas moskiito »

Jossu kirjutas:ise sa seda õlipidavaks ei saa, vooliku auk on ju otsast koonuses, nagu ka vooliku stuts
selleks peab puuriga või freesiga koonusesse tegema ja siis keermestama. aga mis metall to om, arvan et malm, sest too krdi siga raske kobakas.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
empudogy
Postitusi: 140
Liitunud: 18 Apr 2012 13:06

Re: suportite keermestamine.

Postitus Postitas empudogy »

moskiito kirjutas:
Jossu kirjutas:ise sa seda õlipidavaks ei saa, vooliku auk on ju otsast koonuses, nagu ka vooliku stuts
selleks peab puuriga või freesiga koonusesse tegema ja siis keermestama. aga mis metall to om, arvan et malm, sest too krdi siga raske kobakas.
Eelnevalt olen kasutanud stutsi, millele olen alla pannud vaskseibi ja siiani pole probleeme olnud. EHk siis see suport, mis perses on tuleb võtta katse-eksitus meetodi jaoks letti.
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: suportite keermestamine.

Postitus Postitas viirusboy »

Malmist onvad.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Vasta