Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas mart »

Mis ajani registreerimine kestab?
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

Martpoiss kirjutas:Kahjuks jääb minul seekord tulemata, kuna kuupäevad ei sobi- alates 6. juulist olen sõjaväes.
Tuleme külla 8)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

mart kirjutas:Mis ajani registreerimine kestab?
regamise lõppu pole veel paika pandud seega, see käib kuni 16-juulini, kui just vahepeal midagi muud ei juhtu.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas mart »

Väga hea. Tahan kohal olla, aga hetkel veel ei julge end kirja panna. Olen mossest suht kaugel ja aega on vähe... ühtteist on vaja veel mossel sättida selliseks sõiduks. Kuid loodame parimat.
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
raxy18
Postitusi: 37
Liitunud: 30 Aug 2009 19:58

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas raxy18 »

tere
krt tahaks kahh see aasta kaasa lüüa kuna sain nii aru et isegi mu kodukohast rõugest läheb rännak läbi kuid üks mis kindel....ma ei saa oma projektikat selleks ajaks valmis...ma liituks rõuges ja sellise huvitava ekipaazina nagu et võtaks doonormosse oma praeguses ilus treila peale.Jätaks tiibade ja muude vajalike juppide eemaldamise suve teisele poolele, aga nuh nii see asi ilmselt ei lähe läbi. Teile aga jõudu ja jaksu japalju kilomeetreid mossede rataste alla
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Jossu »

täpsem inf ja registreerujad vx eraldi teemas olla, palju kergem lugeda kui siit otsida ja siis oletada, et vist seal midagi toimub...
Pukseerimishaagise e Konna rent
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Ma ei saa aru, kas inimesed ei oska lugeda!? Ikka hakatakse arutama registreerimise teemas... :kill
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Manks »

See registreerimise teema on minu jaoks üldse küsitav, kuna pole osavõtu maksu. Teen ettepaneku, et on osavõtumaks 25 krooni nägu ja selle raha eest ostetakse õhtusöögiks midagi. Osavõtutasu maksavad siis need, kes jõuavad ka lõpppunkti, kes kolonniga niisama liituda tahavad, need ei peaks üldse registreerima, hea on, kui annavad teada osavõtust. Registreerimise mõte on ikkagi, et teada, palju rahvast tuleb. Praeguse seisuga on kõhklejaid palju, kes otsustavad viimasel hetkel.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Kas see aasta ürituse kleepsu ei tulegi ??? Võiks teha selle hinna siis osavõtumaksuks .
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Vasta