Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Seenior »

Kas pühapäevaks on ka mingit plaani-kuna ööbime Valga lähedal,siis pakun külastada Valga Isamaalise Kasvatuse muuseumi,mis muuhulgas on ka omamoodi vanatehnika varjupaik ja ka ideoloogiliselt igati sobilik mossemeestele(eriti pärast suurt vennastumist laupäeva õhtul ja ööl).
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

Seenior kirjutas:Kas pühapäevaks on ka mingit plaani-kuna ööbime Valga lähedal,siis pakun külastada Valga Isamaalise Kasvatuse muuseumi,mis muuhulgas on ka omamoodi vanatehnika varjupaik ja ka ideoloogiliselt igati sobilik mossemeestele(eriti pärast suurt vennastumist laupäeva õhtul ja ööl).
miks mitte. kui on piisavalt kaineid, siis võib ju sealt soovikorral läbi sõita
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stupiduser
Postitusi: 84
Liitunud: 09 Mär 2009 13:08

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas stupiduser »

wolfe kirjutas:Muidugi varakult pisik külge , pealekasvu ka vaja ju :lol
Alla-kolme-aastasele on nii pikk sõit veidi tüütu, piisab talle 100 km vanavanemate juurde küll :-)

Pealekasv on olemas (tsiteerides: " Mulle meeldib issi mosse!"). :D
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas marko »

Ma samuti jätan omad koju,kogemused on näitanud,et tüdinevad pikema sõidul ja võõras kohas olemisega suht ruttu ära ja vaevalt jõuan neil niipalju silma peal hoida saatusekaaslastega juttu puhudes :D
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

Mul on paras jama majas, kuna suure töökoormuse pärast ei ole ma jõudnud vahepeal oma Mosset üldsegi remontida ja see kõik kokku tähendab, et mul ei ole sobivat liikurit. Ülemus on mul ka igavene tõbras, kes ei taha kuuldagi mingitest nädalavahetustest ja 8 tunnilistest tööpäevadest. Seega, kallid klubikaaslased, ärge võtke kunagi ülemuseks iseennast.
Ma ei kujuta praegu ette, kuidas ma endale mõne Mosse laenata suudaks, millega saaks pühast üritusest osa võtta.
Tegelikult peaks tõsisemalt mõtlema uue juhatuse peale, kuna vähemalt mina lihtsalt ei jõua vajaliku asidusega klubi asjadega tegeleda.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Finants seis sitt ja sõpradel läheb ka raha muudele üritustele...
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas sass »

Sten kirjutas:Finants seis sitt ja sõpradel läheb ka raha muudele üritustele...
Ei tulegi siis vöi?! Aja kamraadid kokku ja kamba peale bensiin ja praamipiletid - saab ju küll.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 328
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Sten »

Ise tuleks hea meelega, aga kamraadid panevad oma raha Ölletoobrile.
Peab lihtsalt Kuressaares mõne sõidu orgunnima, et natukenegi korvaks suursõidust väljajäämist.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

minu ennustus pidas taas paika:D
naine kartis et ei tea kas tuleb ikka ilus ilm meie ürtiuse ajal. Siis ma lohutasin et ära muretse, ilm tuleb ilus ja suvi tuleb pikk. Tänane uudise jupp postimehest:"Järgmise nädala keskpaigaks lubab Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituut (EMHI) kuni 32-kraadist suvesooja, kuid see on alles kuumalaine algus.«Kuumalaine alles tuleb, järgmise kahe nädala jooksul pole selle lõppu näha,» ütles EMHI ilmaprognooside osakonna juhataja Merike Merilain."

nii et varuge ka hoolega päikesekreemi. Laagriplats on küll enamjaolt vilus, kuid ärgeb riskigem sõiduajal põletust saada.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

Mnjah, praegusel hetkel nutune olek, kuna ikka ei ole Mosset, millega tulla. Muidugi on variant see, kui keegi tahaks Kuressaarest liikvele minnes üht torisevat vanameest peale võtta.
Vasta