AZLK 2140, 1978, karl

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
karlaas
Postitusi: 46
Liitunud: 25 Aug 2013 19:19
Telefon: +37255608047
Asukoht: Lasnamägi, Tallinn

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas karlaas »

JUHUU, värv on seljas, ainult parem esitiib veel tegemata ja tagapõll, aga küll need ka järgmine nädal korda saab tehtud. Ise olen ülirahul tulemusega ja eksponeerin neid teilegi:
Pilt
Pilt
Pilt
Mossed on nagu miniseelikuga neiud- tekivad esimeste soojemate ilmadega tänavapildile, kõik vaatavad neid, aga kui ühe kätte saad, mõtled et vaadata oli lihtsam.
Kasutaja avatar
kassu
Postitusi: 286
Liitunud: 23 Aug 2014 19:18
Asukoht: kuressaare

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas kassu »

Väga ilus!
AZLK 2140, aastast 1983.
Kasutaja avatar
rs_
Postitusi: 60
Liitunud: 24 Juul 2015 11:05
Asukoht: Järvamaa/Tartumaa

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas rs_ »

Väljas värvitud, putukaid mutukaid ka jäi peale?
karlaas
Postitusi: 46
Liitunud: 25 Aug 2013 19:19
Telefon: +37255608047
Asukoht: Lasnamägi, Tallinn

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas karlaas »

rs_ kirjutas:Väljas värvitud, putukaid mutukaid ka jäi peale?
Väljas värvides vist neist lahti ei saa ehk ikka jäi, aga väga vähe ning küll poleerides need välja saab :)
Mossed on nagu miniseelikuga neiud- tekivad esimeste soojemate ilmadega tänavapildile, kõik vaatavad neid, aga kui ühe kätte saad, mõtled et vaadata oli lihtsam.
karlaas
Postitusi: 46
Liitunud: 25 Aug 2013 19:19
Telefon: +37255608047
Asukoht: Lasnamägi, Tallinn

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas karlaas »

Nii kallis mossepere. Aega on läinud ja auto on arenenud:
Pilt
Pilt
Pilt
Esiklaasi kroom riba tuli küljest klaasi paigaldamisel. Kuna ajagraafik väga tihe, siis ei hakanud klaasi uuesti maha võtma, küll jõuab.
parem esitiib on selle auto õudus olnud. Esiteks ei istunud tutikas tiib. Siis ei hakanud värv peale valge auto tiivale (silikoon oli peal ja ei saanud esimese korraga maha). Ning lõpuks ei istunud tiib ikka korralikult peale ja pidin andma natuke kummihaamrit, et peale istuks.
Pilt
Pilt
Värvisin ära ka bensiinipaagi. Lasin survekaga puhtaks, uus kivikaitse ja värv peale ning alla. Ja loomulikult hakkas see tilkuma (madal koht, kust bensiini toru võtab kütust). Õnneks oli uus kütusepaak olemas, mille jaanipäeval sain. Siis küll mõtlesin, et milleks ma selle võtan, aga õigesti tegin.
Pilt
Proovisin ära ka selle metallraua/pedaali luku ja on tõesti pedaalilukk:
Pilt
Tahaaknale sai ka silt:
Pilt
ja pagasiruum sai ka läikima löödud:
Pilt
Eile sai näidatud autot ka tulevasele ämmale ning andis nõusoleku, et selline auto võib küll pulmaauto olla. Kuulis minu lugusid, mida ma kõike selle autoga teinud olen. Juuli algusest siiani on auto välisilme 100% muutunud. Nüüd vaja veel karburaatorit timmida (tühikäiku pole) ja siis võib pulmapäeva oodata.
Mossed on nagu miniseelikuga neiud- tekivad esimeste soojemate ilmadega tänavapildile, kõik vaatavad neid, aga kui ühe kätte saad, mõtled et vaadata oli lihtsam.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas partnermosse »

Auto number ka ikka läikima lüüa ! :D
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas SanderV »

noo tee või tina, eks see maitse asi ole aga minu arust oleks palju soliidsem olnud ilma selle "Nooleta" esitiivad, vaid allapoole ka valgeks väritult.
karlaas
Postitusi: 46
Liitunud: 25 Aug 2013 19:19
Telefon: +37255608047
Asukoht: Lasnamägi, Tallinn

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas karlaas »

SanderV kirjutas:noo tee või tina, eks see maitse asi ole aga minu arust oleks palju soliidsem olnud ilma selle "Nooleta" esitiivad, vaid allapoole ka valgeks väritult.
No tee või tina, ma isiklikult ei saa aru, milleks selliseid kommentaare lisada. Mulle ei meeldi toonitud klaasidega mossed, aga ma ei hakka kellegi teemasse sellest kirjutama, sest igaüks teeb endale sellise auto nagu soovib.

Kui ei meeldi, siis ei pea kirjutama ;)
Mossed on nagu miniseelikuga neiud- tekivad esimeste soojemate ilmadega tänavapildile, kõik vaatavad neid, aga kui ühe kätte saad, mõtled et vaadata oli lihtsam.
karlaas
Postitusi: 46
Liitunud: 25 Aug 2013 19:19
Telefon: +37255608047
Asukoht: Lasnamägi, Tallinn

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas karlaas »

partnermosse kirjutas:Auto number ka ikka läikima lüüa ! :D
:D kõik ütlevad seda esimese asjana kui autot näevad. aga ise hakkas ka lõpuks silma riivama ja ennem pulmi sai numbrimärk natuke värvi juurde
Mossed on nagu miniseelikuga neiud- tekivad esimeste soojemate ilmadega tänavapildile, kõik vaatavad neid, aga kui ühe kätte saad, mõtled et vaadata oli lihtsam.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: AZLK 2140, 1978, karl

Postitus Postitas Edel »

karlaas kirjutas:
partnermosse kirjutas:Auto number ka ikka läikima lüüa ! :D
:D kõik ütlevad seda esimese asjana kui autot näevad. aga ise hakkas ka lõpuks silma riivama ja ennem pulmi sai numbrimärk natuke värvi juurde
Löö Moskvitš käima ja ära kuula kedagi... peale Mosse mootorimürina :D Ilus aparaat on küll.
Vasta