Probleem vedrusilma poltidega

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Karll
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Aug 2009 16:13

Probleem vedrusilma poltidega

Postitus Postitas Karll »

Tere, oskab keegi aidata, kust kohast oleks võimalik saada uusi kiige polte ja toda esimest, tänu millele kinnitub vedru raami külge(mõlemas otsas keere). Puksid sain, aga näe, polte ei paku keegi ja enamus vanu lagunesid lammutamise käigus, ning need mis ka otseselt katki ei läinud on tõsiselt väsinud ja rooste poolt puretud ning vajaks välja vahetamist.

Karl
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Probleem vedrusilma poltidega

Postitus Postitas partnermosse »

Neid polte saab Tallinnast Härma tn. keldrikauplusest !!! Ise olin ka kunagi lahtise küna ees, et mis teha ja sealt sain(võta vana polt kaasa koos katkiste taldrikutega kuna mees räägib vene keeles,siis ta teab mida vajad).
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Probleem vedrusilma poltidega

Postitus Postitas moskiito »

või külasta jõhvis asuvat poodi, sealt olen ma alati abi saanud kui mujal on mind hätta jäätud. minuteada nad vist isegi võimaldavad posti teel saatmist aga midagi kindlat ei oska öelda. Vähemalt minule nad seda võimaldavad kui püsikundele 8)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Karll
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Aug 2009 16:13

Re: Probleem vedrusilma poltidega

Postitus Postitas Karll »

Suur tänu vastuste eest, Miina Härma tänava keldripoes olid asjad ilusasti olemas. Jõhvi jäi sutsu kaugeks seekord. :)

Aitäh! :beer
Vasta