21406 pidurite jama

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Kasutaja avatar
rally
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Aug 2013 15:04

Re: 21406 pidurite jama

Postitus Postitas rally »

moskiito kirjutas:Mina olen sellisel juhul lasknud õhu jagajast välja ja seda tegi torusi lahti keerates. Pedaal põhja, toru ots natuke lahti, kui survet enam polnud, uuesti korrata kuniks anumas mullitamine läbi saab ja torust vedeliku tulema hakkab.
Tänud!
Eks ma homme hakkan proovima!
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: 21406 pidurite jama

Postitus Postitas Manks »

Seenior kirjutas:Väga mugav on õhutada suruõhuga,selleks on mul ühele peapumba korgile külge pandud rehviventiil ja selle külge saab ühendada rehvipumpamise vooliku,mille kaudu lasen peapumba anumasse paari atmosfäärise surve.Anum peab eelnevalt olema vedelikuga täidetud,siis kork peale ja surve järgi,siis hakkan õhutama,jälgides,et peapumbas õli ei lõppeks.Kompressori puudumisel saab suruõhuallikana kasutada ka (varu)ratast, selle kasutamiseks-ühendamiseks on vaja voolikuga ühendada rehviventiil peapumba korgil olevaga.Kõige lihtsam on peapumba korgile panna veoauto rehviventiil,selle saab mutriga kinnitada.
Väga hea õpetus :beer
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
rally
Postitusi: 10
Liitunud: 29 Aug 2013 15:04

Re: 21406 pidurite jama

Postitus Postitas rally »

Sai õhutatud!
Pidurid töötavad uskumatult hästi! 8)
Ei ole trummelpiduritel häda midagi. Ja käsipidur võtab tõepoolest igal kiirusel ja igal teekattel plokki.
Rõõm tuli pika vaeva peale lõpuks :P
Vasta