mossede sõidu registreerimine

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

wolfe kirjutas:Mul on täitsa olemas 2 lällarit vaja vaid AAA akud sisse osta ;)
siis on hea:) saame rivi sujuvalt liikuma :auto
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
kaupov
Postitusi: 61
Liitunud: 06 Veebr 2009 10:51
Asukoht: Tallinn

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas kaupov »

Mul ka 2 lällarit olemas.
helitehnik
Postitusi: 4
Liitunud: 17 Apr 2009 14:55
Telefon: +3725152333

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas helitehnik »

Kellel on päris lällarid nagu veokitel? Kui avaneb võimalus tulla, siis võtan need kaasa. Väikeste jaamadega on see kogemus, et kolonni teine ots ei kuule ja keegi vahepealses autos peab vahejaama mängima.

Ise veel kindlalt registreeruda ei julge, mõtlen paar päeva, vaatan mosse üle, et kas saan liikuma õigeks ajaks.
Kasutaja avatar
keevitaja
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Apr 2009 20:31

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas keevitaja »

aga mulle jääb 1 asi arusaamatuks. et mis seal saaremaal edasi saab? kus ööbimine, kui üldse, toimub?
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas carrec »

Peale praamilt tulekut on kolonnis sõit Kuressaarde, marsruudi koostab kaasfoorumlane Neeme. Teel teeme mõned peatused huvitavamates kohtades, kuni jõuame Kuressaarde kus teeme peatuse, on võialik külastada kauplust!
Kuressaarest sõidame Vanamõisa, kus asub foorumlase Neeme suveresidents ja loss! Seal siis saab toimuma vennastumine koos simmaniga ja grillipeoga! Ööbimine on seal samas koha peal, keegi ei keela ka telki kaasa võtta ning õue üles panna. Maja teisel korrusel on suur saal, kuhu mahub meid hulgim ööbima!
Hommikul on veel murumängud ning siis pisar silmis lahkumine! Kes praamile, et mandrile saada, kellel on võimalik ning tahtmist võivad jääda Saaremaale ning oma käe peal tiiru ümber saaremaa teha!
Sealset programmi ja marsruuti oskab Neeme täpsemalt lahti seletada.
Kasutaja avatar
keevitaja
Postitusi: 12
Liitunud: 16 Apr 2009 20:31

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas keevitaja »

lahe. selle info võiks ka esimisse postitusse lisada!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

helitehnik kirjutas:Kellel on päris lällarid nagu veokitel? Kui avaneb võimalus tulla, siis võtan need kaasa. Väikeste jaamadega on see kogemus, et kolonni teine ots ei kuule ja keegi vahepealses autos peab vahejaama mängima.

Ise veel kindlalt registreeruda ei julge, mõtlen paar päeva, vaatan mosse üle, et kas saan liikuma õigeks ajaks.
no minu raadjosaatja saab oma tööga ilusti hakkama, sai kunagi proovitud ning siis sai kontakti 3km kauguselt vabalt.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas marko »

Tavalised PMR tüüpi raadiosaatjad saavad tõesti vabalt 3km hakkama kui just mingid mänguasjad ei juhtu olema,muidugi autost autosse võib levikaugus ehk vähem olla kui pole välisantenni külge poogitud.Muud lällarid mida kasutavad siis ka rekkamehed nendega levi kaugus kindlasti suurem,mul siis mõlemad varjandid olemas.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Mossematk
Postitusi: 121
Liitunud: 07 Veebr 2009 16:15
Asukoht: Tartu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas Mossematk »

Meie oleme kahekesi tulemas Tartust. Autoks endiselt Moskvich 2140 SL. Homme lähme teda sel aastal esimest korda tuulutama.. :)
Võime mõnele mossemaniakile ka küüti pakkuda... :auto
Moskvich 2140 SL 1985.a., IZ-412 IE 1985.a.
risto626
Postitusi: 193
Liitunud: 02 Veebr 2009 22:21
Asukoht: Ida-Viru

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas risto626 »

Siitpoolt suvetuuriga ühinemas 2 inimest. :)

Küsimus selline, et ehk keegi osalejatest on nõus jagama oma telefoninr (võib ka privasse), kuna ainus usaldusväärne suhtlusvahend on telefon.

Olen nõus pakkuma küüti mossesõbrale, liigun K-Järve, Rakvere-Tapa-Järva -Jaani. :arrow Jutud privasse või telefoni teel. 56225630- Risto
Vasta