Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Martpoiss »

Leivategija ehitab küll väga vingeid autosid, aga iga auto juures on miski mis mind tõsiselt häirib :D Tema tööoskustes mul kahtlust ei ole, kindlasti on tegu ühe eesti osavaima plekiväänajaga aga ta võiks endale ühe disaineri ka palgata :) No absoluutselt ei meeldi mulle see pikemaks venitatud pagasnik. Täpselt samamoodi tegi ta kunagi ühe vana Volga ka, väljanägemine oli umbes nagu El Caminol :D Või siis nagu see eelmine Mersu-Villis, kogu auto on kandiline ja siis see voolujooneline tuuleklaas ??? No eks ma saan aru et see on auto originaalkonstruktsioon ja raske ümber ehitada, aga no katus lõigati ju niikuiniii maha. Vanematest töödest (limusiin-401 ja kabriosapakas ma ei hakka rääkimagi) Isiklikult küll ei tunne ja ei ole kohtunud aga tema töö jätab veidi sellise tõsisema kolhoosituunungu mulje (plastikilukilpidega plekkveljed näiteks täielikult ümberehitatud autol).

See postitus ei olnud mõeldud halvustavana vaid pigem üleskutsena kõigile oma tehtavad tööd ilusti viimse detailini läbi mõelda. Minupoolt suur respekt kõigile kes midagi oma kätega teevad :beer
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas marek »

Leivategijal ka minu arvates väga õnnestunud masinaid (Coupe Pobi,pilt2). Eks 99% välimusest või eelistustest määrab ka ju töö tellija.

Et niisama tühja juttu ei ajaks tegin Pantis kiiresti ja kehvasti oma ideed väljendava joonise ka:

Pilt

See, et tagaistmel enam pearuumi pole on tegelikult enamuse "sportlike" kupee-autodega nii, välimus nõuab ohvreid.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas stern100 »

Ärge muretsege nüüd, tehke parem kindlaks kas 434 oli see differ all või ei. Kupee osas, omanik mõtleb aeg ajalt ringi ja ma usun et mossel lõikame veel katuse uuesti maha ja teeme madalamaks, samuti muudame klaaside kaldenurkasi.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 124 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas sass »

Vene keeles ei leidnud küll eriti mingit materjali, et mudelil 434 oleks LSD differ all... Pigem oli see tehase rallikatele mõeldud asi. Neid oli mingi aeg saada ka (uuem kaup). Kas ka praegu, ei tea.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Urukoer »

[quote="marek"]Leivategijal ka minu arvates väga õnnestunud masinaid (Coupe Pobi,pilt2)quote]

no see bobi meenutab esiotsaga vene ZIL millele KAMZA diisel vahele poogitud ja nina pikaks venitatud.
esirattad ilusasti kõhuall. :P
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Martpoiss »

See Pobeda on kõige ehtsam näide minu eelnevale jutule :D Kuna see on vana Audi pühjale tehtud, siis on esiots pikalt üle esirataste, mis absoluutselt antud autole ei sobi. Ja no see tagaots- need välja punnitavad tuled ja pagasiluuk... Väikeste muudatustega oleks see ülivinge masin, aga millegagi on ikka mööda pandud.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas SanderV »

Martpoiss kirjutas:See Pobeda on kõige ehtsam näide minu eelnevale jutule :D Kuna see on vana Audi pühjale tehtud, siis on esiots pikalt üle esirataste, mis absoluutselt antud autole ei sobi. Ja no see tagaots- need välja punnitavad tuled ja pagasiluuk... Väikeste muudatustega oleks see ülivinge masin, aga millegagi on ikka mööda pandud.
Autodisainer Martpoiss on rääkinud.. :D
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas marek »

Martpoiss kirjutas:See Pobeda on kõige ehtsam näide minu eelnevale jutule :D Kuna see on vana Audi pühjale tehtud, siis on esiots pikalt üle esirataste, mis absoluutselt antud autole ei sobi. Ja no see tagaots- need välja punnitavad tuled ja pagasiluuk... Väikeste muudatustega oleks see ülivinge masin, aga millegagi on ikka mööda pandud.
Minu arvates antud Pobi ikka mitme mäe kõrguselt üle sinu poolt enne välja toodud G21-kupeest:

Pilt
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas stern100 »

Kui te ei tea ühegi nende autode taustalugu, mida te vaidlete siin? Klient on kuningas ja kõigile meeldivat masinat pole olemas. Mati on mulle nende kõigi kohta rääkinud aga ma ei viitsi kõike pajatama hakata. Arvate et ta on ise kõikide asjadega rahul mis kunagi tehtud? Jätame offtopicu!
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 124 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Urukoer »

on ju nagu vaba teema ....,et nagu võiks :beer
Vasta