Üleskutse! Mossed eestimaal!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

27151 kirjutas:Raplas. Onu käis poes, autol olid võtmed ees ja uksed lahti :lol
Pilt
mis selles siis imeliku :D
ma käin ka enda mokitsaga sedasi poes, igas poes. uksed lahti, võtmed ees. :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
27151
Postitusi: 299
Liitunud: 02 Veebr 2009 21:57
Telefon: 53416803
Asukoht: Noarootsi

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas 27151 »

moskiito kirjutas: mis selles siis imeliku :D
ma käin ka enda mokitsaga sedasi poes, igas poes. uksed lahti, võtmed ees. :D
Minu, kui lukustajale on see imelik, kuna ise lukustan alati uksed, et vältida ootamatuid külalisi ja imestusi :)
Punane välk
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas Martpoiss »

Võtmete ära võtmine on harjumuseks saanud, aga uksi küll ei viitsi lukku toppima hakata kui autos midagi väga väärtuslikku just ei ole.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

27151 kirjutas:
moskiito kirjutas: mis selles siis imeliku :D
ma käin ka enda mokitsaga sedasi poes, igas poes. uksed lahti, võtmed ees. :D
Minu, kui lukustajale on see imelik, kuna ise lukustan alati uksed, et vältida ootamatuid külalisi ja imestusi :)
need üllatused ja külastajad tekkivad nii või teisiti kui on kindel plaan. Ma ei lukusta sellepärast et vältida autoklaaside "lagunemist" soovimatu teguri abil ja võtmeid ei võtta sellepärast ära sest vajadusel saab mokitsa iga kell juhtmetest käima panna. vajadusel eemaldan selle tarvis hoopis jagaja kaane alt ankru. siis liigub masin ainult puksiiri toel.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1582
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas partnermosse »

partnermosse kirjutas:Suurem ports mossesid ja muud vana tehnikat lageda taeva all... (Nüüd siis õiges teemas pildid ja WAX saab vales teemas minu postituse ära kustutada ;) )

Pilt

Pilt
Siin tagareas paistab üks 434 olema
Pilt
ja siin pildil üks kenake rariteet 426 ilmselt
Pilt

Pilt
Kuulsin tuttavate tuttavate kaudu, et need masinad vist lähevad müüki mingi aeg. Sain tuttavatele edasi öelda, et kui müüki peaks minema, et siis alustataks mosseklubi lehelt :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas MAZ »

http://www.youtube.com/watch?v=7XYJFwyS ... re=related
Kui meie üritame siin vanu mossesid elus hoida,siis osa seltskonda eestimaal teeb risti vastupidi.
Selle video moraal,meile peaks olema: kui oma autosid müüte,kontrollige inimese tausta,kellele müüte.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
marek
Postitusi: 377
Liitunud: 05 Veebr 2009 12:29
Asukoht: Pärnu/Tartu
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas marek »

MAZ kirjutas:http://www.youtube.com/watch?v=7XYJFwyS ... re=related
Kui meie üritame siin vanu mossesid elus hoida,siis osa seltskonda eestimaal teeb risti vastupidi.
Selle video moraal,meile peaks olema: kui oma autosid müüte,kontrollige inimese tausta,kellele müüte.
No iga utiili ei tasu ka taga nutta, vaadates selle mosse karpide ja tagumiste tiivaäärte seisu polegi seal midagi alles. Tegelikult vahet ju otseselt pole, kas otse emexi v. enne põlluralli. Lisaks keskmine mosseostja tahab saada naljaraha eest prillikivi masinat, nii et sellist utiili võimatu müüa.
Varuosadeks lammutamine ka kahe otsaga asi, üheltmaalt olemas ca. 5 komplekti poolpiduseid mosse sildu/käiguosa ja mootorit. Kui rallimees ei ole ja hobikorras ainult sõitja ei jõua elu jooksul neidki kulumise tõttu läbi sõita, mis autol küljes on. Kunagi sai ka igalt rauda minevalt masinalt poolpiduseid juppe maha kruvitud, aga nüüdseks tunne ja teadmine, et neid kunagi niikuinii külge ei pane ja mõtekas ainult uusi juppe alles hoida. Hetkel veel kasutamata mosse juppe liigub tasuta v. sümboolse tasu eest, nii et utiilide lammutamise asemel on mõtekas pigem neid kokku korjata.

Lihtsalt minu arvamus.
Panen 7-8 aastat tagasi tehtud pildid ühest komplektsest 408 Elite-st ka, mis arvatavasti nüüdseks ka rauas kuna kere oli ipude. Pärast pildistamist sõitis vist veel mäletamist mööda paar talve, ju siis kukkus juht läbi põhja:D

http://img13.imageshack.us/img13/1898/mos2.jpg

http://img809.imageshack.us/img809/6905/mos1p.jpg
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas MAZ »

Oli see mosse utiil seal videos või ei aga ma usun,et 10.a pärast vaatame seda videot veidi teise pilguga.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas moskiito »

marek, ei ole nende uute juppidega ka enam suurt kiita. nii mõnigi on siin foorumis rääkinud kuidas ta uusi juppe taga otsinud ning isegi suurelt venemaalt on neid leitud suure surmaga. Näiteks minu mokitsale on pea aegu terve plekki ring defka, sisuliselt ainult esimesed uksed ja kapott on saadaval enamikes kohtades, ülejäänud ring, otsi tikkutulega taga, eriti tagumisi uksi. Need risad on igal mokitsa margil erinevad :( rääkimata klaasidest.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Üleskutse! Mossed eestimaal!

Postitus Postitas SanderV »

mul kombi tagaukse ja klaase on
Vasta