Azlk 2137 1979 List_man

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas List_man »

Tervist... mingi jama on: Maateel sõites 90km/h hakkab vahepeal mootor nagu pooma/ jätab nagu vahele (jõnksutab) Gaasi juurde vajutades kaob nagu mingiks ajaks ära. Sooja õhku saab kolle pealt, seega jääse ei tohiks nagu vist minna?


Muidu on hea auto 8) Täna sai ka vähe rada sõidetud, üllatavalt hea juhitavusega peaks mainima. Kuigi kuskilt mingi rooliots läbi, teeb kolinat.
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas sass »

Kehv kütus, karburaator vajab puhastust/reguleerimist, kehvad küünlad/küünlajuhtmed, kondekas kehv, kontaktid kehvad. Lühidalt vaata üle karburaator ja süütesüsteem.

Endal oli ka sama mure, aga mitte ainult 90 pealt, vaid igal kiirusel, kui stabiilselt sõita. Kui juurde muljusin, siis probleem kadus (jäi vähemaks). Asi lahenes nii, et küünlad panin NGK-d vene toodangu asemel, kondensaatori kaotasin ära ja panin elektronsüüte peale, küünlajuhtmed panin korralikud, kontaktid puhtaks ja jagaja kontrollisin üle, et oleks täiesti korras. Kõige rohkem kusjuures aitaski elektronsüüde (kondensaatori vahetusega asi korra oli hea, aga siis jälle hakkas jamama).
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas stern100 »

sass kirjutas:Endal oli ka sama mure, aga mitte ainult 90 pealt, vaid igal kiirusel, kui stabiilselt sõita.
Mul 2140-nel täpselt sama asi. Stabiilselt sõites hakkab tõrkuma ja kui nii kaua lasta siis käib tuli sumpast väljas ka. Aga mul suhteliselt varajane süüde ka, see võib ka vast mõjutada? Küünlad on mul Peru omad, kallid :D Pean ka vist siis kondeka või küünlajuhtmete vahetust proovima. Aga muideks, mul hakkas see jama pihta siis, kui mootor oli ikka oma 7-8 tuhat pöördes ära käinud.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 124 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas moskiito »

sina sep see olidki kes täna hommikul minu nina all driftingut harrastas rakveres.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas stern100 »

hmm kahju et ma rakveres ei ela ainult :lol Ainult teisel pool eestit.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 124 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas List_man »

Kus kandis siis? Täna sõitsin muidu suht rahulikult :P Õhtupoole läks vähekese kiireks, siis sai vähe kiiremad manöövrid käsile võetud. Muidu täna oli ilus ilm sõitmiseks 8)
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas moskiito »

List_man kirjutas:Kus kandis siis? Täna sõitsin muidu suht rahulikult :P Õhtupoole läks vähekese kiireks, siis sai vähe kiiremad manöövrid käsile võetud. Muidu täna oli ilus ilm sõitmiseks 8)
seal, krooni keskuse juures ristmikul. ma olin sierraga seal ja ootasin vasakpöördeks võimalust tallinna tänava poole, kui sina minu nina alt läbi vuhisesid külg ees :D tulid ülevalt bussijaama poolt
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
List_man
Postitusi: 126
Liitunud: 06 Mai 2009 22:25

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas List_man »

Saa siis Rakvere inimene?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas moskiito »

List_man kirjutas:Saa siis Rakvere inimene?
nii ja naa, praegu käin päris tihti seal kutsekas ja rohuaia tänaval. vahel ka tööasjus
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
TiitS
Postitusi: 261
Liitunud: 16 Veebr 2009 23:52
Asukoht: Rapla

Re: Azlk 2137 1979 List_man

Postitus Postitas TiitS »

Väga kena masin. Sellised veljed, valge värv ja universaalkere... sobivad hästi kokku. 8) Ainuke asi, mis veidi silma riivab on võibolla need tagumised stangepuhvrid, ilma oleks nagu selline stiilipuhtam välimus.
Vasta