Plokikaase tihendi paigaldusest

Ei oska kolvirõngaid vahetada? Käigud ei lähe sisse?
Vasta
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Plokikaase tihendi paigaldusest

Postitus Postitas marko »

Küsiks siis kaasmaalastest,et kas on mõtet panna tihendi vahetusel ka mingit hermetsi või grafiit määret vahele.Eelnevatel kordadel olen muidugi vahele pannud ka kuuma,õli ja veekindlat hermeetikut.Kuidas keegi on lähenenud asjale?
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
pppp
Postitusi: 60
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:27
Asukoht: Tallinn

Re: Plokikaase tihendi paigaldusest

Postitus Postitas pppp »

Plokikaane tihendile nüüd küll miskit hermetsi pole vaja vahele mätsima hakata.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Plokikaase tihendi paigaldusest

Postitus Postitas moskiito »

mina ei ole kunagi sellist kraami sinna vahele pannud. grafiitmääret pandi vanasti selleks et saaks tihendit uuesti kasutada peale maha võtmist.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
marko
Postitusi: 520
Liitunud: 02 Veebr 2009 20:16
Asukoht: Tartu

Re: Plokikaase tihendi paigaldusest

Postitus Postitas marko »

Selge tänud.Jälle jupike võrra targem :beer Siis ei pane midagi.Lihtsalt tuli paari vanema mehega teemaks ja need hakkasid jahuma hermeetikust ja grafiitmäärdest.
AZLK 2140 78a,AZLK 2140 76a,2xAZLK 2137 84a,izh412
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Plokikaase tihendi paigaldusest

Postitus Postitas Manks »

marko kirjutas:Küsiks siis kaasmaalastest,et kas on mõtet panna tihendi vahetusel ka mingit hermetsi või grafiit määret vahele.Eelnevatel kordadel olen muidugi vahele pannud ka kuuma,õli ja veekindlat hermeetikut.Kuidas keegi on lähenenud asjale?
Soovitatakse mootoriõliga lihtsalt plokikaane tihend niiskeks teha, pidavalt paremini kinni pidama. Ise olen iga kord nii teinud, paha pole juhtunud. Päris kuivalt pole kunagi pannud.
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Plokikaase tihendi paigaldusest

Postitus Postitas moskiito »

Manks kirjutas:
marko kirjutas:Küsiks siis kaasmaalastest,et kas on mõtet panna tihendi vahetusel ka mingit hermetsi või grafiit määret vahele.Eelnevatel kordadel olen muidugi vahele pannud ka kuuma,õli ja veekindlat hermeetikut.Kuidas keegi on lähenenud asjale?
Soovitatakse mootoriõliga lihtsalt plokikaane tihend niiskeks teha, pidavalt paremini kinni pidama. Ise olen iga kord nii teinud, paha pole juhtunud. Päris kuivalt pole kunagi pannud.
see on tegelt maitse asi, mina olen koguaeg kuivalt pannud tihendi vahele ja pole kordagi tihend otsad annud. vb on asi minu pingutamises vms.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Grynno
Postitusi: 11
Liitunud: 19 Juul 2009 23:30
Asukoht: Kuressaare

Re: Plokikaase tihendi paigaldusest

Postitus Postitas Grynno »

moskiito kirjutas:
Manks kirjutas:
marko kirjutas:Küsiks siis kaasmaalastest,et kas on mõtet panna tihendi vahetusel ka mingit hermetsi või grafiit määret vahele.Eelnevatel kordadel olen muidugi vahele pannud ka kuuma,õli ja veekindlat hermeetikut.Kuidas keegi on lähenenud asjale?
Soovitatakse mootoriõliga lihtsalt plokikaane tihend niiskeks teha, pidavalt paremini kinni pidama. Ise olen iga kord nii teinud, paha pole juhtunud. Päris kuivalt pole kunagi pannud.
see on tegelt maitse asi, mina olen koguaeg kuivalt pannud tihendi vahele ja pole kordagi tihend otsad annud. vb on asi minu pingutamises vms.
Ega see õli nüüd tihendi pidavust küll ei suurenda. Pigem asi ikka selleks, et lihtsamalt teine kord kätte saada.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Plokikaase tihendi paigaldusest

Postitus Postitas moskiito »

õliga on see jama et see ribe kärssab kinni ning kui kase maha võttad, läheb 99% kindlasti puru. Selleks et tihendit tervelt kätte saada pandi vanastu grafiitmääret vahele.
Aga nagu mina mainisin, olen pannud alati kuivalt ja alati kätte ka saanud tihendit.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta