IZ 412 IE,1987,mossejumal

Kirjuta oma mossest ja kommenteeri teiste omasid
Foorumi reeglid
Palume teha teema pealkiri alljärgnevalt:

Auto tootja, mudel, aasta, omaniku fooruminimi.
Näiteks: AZLK 2140 1978 mossekutt

Auto teema peab olema sisukas, ning soovitatav on lisada ka pildid autost! Ei ole huvitav lugeda teemat -> Mul on punane mosse. Äge auto on.

NB! AINULT MOSSED!!!
Vasta
Kasutaja avatar
TALUPOEG TALUJA
Postitusi: 1192
Liitunud: 12 Mai 2010 16:03
Telefon: 56 95 60 13
Asukoht: Viljandimaa

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas TALUPOEG TALUJA »

Tasuks alati enne ülevaatust 01 düüsid sisse panna ja ka tagurpidi.... siis on kõri kinni. :lol Ainult siis näituse jaoks.
Perkinsi leiutasid ka venelased.Nii ütles sõber Märt....:D
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas SanderV »

kas ma näen õigesti et CO mingi 6 seal midagi? See huvitav et nii CH ja CO üleval, tavaliselt on kas üks või teine üleval, enda masinal 01 karpa ja mineku poolest ei saa kurta, ÜV alati ütlevad et gaasid liiga madalad võiks rohkem olla :D
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1664
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas Edel »

Jah palju sõltub ülevaatajast, kuidas keegi viitsib jamada. Ma olen käinud Jüris ja Betooni tn (Tallinn) ning seal on võetud kruvikas ja paika keeratud (pärast krutid jälle ise tagasi, muidu ei taha mootor üldse käia :D ). Mind pole kordagi Co pärast minema saadetud.
Ja kes ütleb, et tuleb just samasse üv punkti tagasi minna? Keegi ei keela mõnda teise minna (muidugi pärast korrastamist), aga vahe on selles, et siis maksad ÜV täishinna jälle.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Sain pidurid heaks,ülevaatus läbitud,aga karpa natuke nöögib käib aga co sai pöörde peal paika.
Pilt
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Täna sai autole suurem hooldus tehtud. Mootoriõliks läks liqui moly 10w40 ja. Sai pandud oma puhastatud ja korrastatud karbuss peale ja nüüd masin käib paremini,kui kunagi varem. Sai veel kõik määrdeniplid üle käidud,sillaõli ja k.kasti õli ka uus.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Haapsalus käidud ja. Mis siin ikka tühikäigul teeb nalja, pöörde peal pole midagi,karpa korras.Vaid et uus jagaja on alles 6000 sõit ja juba kutu, proovisin nüüd uut cccr aegset jagajat ja,auto käib siidi.
Igatahes selle autoga ka plaanid,ei saa enam nii sõita.Plaan on ta järgmiseks hooajaks kobedaks teha. Mõni sõit veel ees see kuu ja siis aitab.
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Mis siin ikka hooaeg läbi.Aga auto tahaks järgmiseks hooajaks uue välimuse saada.
Tänasega sai linna vahel sõidetud ja tuli hirmus kolin sisse,selline tunne et nookur või midagi pooleks. Kui ei siis on midagi suuremat. Siis tuleb juba vändaliini vahtida.
Pilt
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

Noneh viiel nookuril kausid kadunud.Aga mootor on väga ilus puhas.
Seebikarbiga pilt kah
Pilt
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 913
Liitunud: 22 Veebr 2009 12:17
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas sass »

Tekib küsimus, mida peab tegema, et viiel nookuril kausid ära kaoksid? Kõigil lukustusmutrid lahti?
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: IZ 412 IE,1987,mossejumal

Postitus Postitas mossejumal »

sass kirjutas:Tekib küsimus, mida peab tegema, et viiel nookuril kausid ära kaoksid? Kõigil lukustusmutrid lahti?
Täitsa kinni on,lukustusmutrid. Ei tea miks.Ma ise arvan sellest et klapireguleeringut pole ma kordagi sel motol teinud ,kuna klapitiksu polnud ja niimoodi järsku hakkas.
Vasta