Arutlus: Suvepäevad 2010

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas kOll »

Kreisi päev!

Täna homikul oli seis selline:
Pilt

Pilt

ehk siis lootusetu...
Ja fotograafikute grupp hüppas ka jälle alt ära, seoses selle Läti metsafestivaliga.

Egas midagist, tuleb kasutusele võtta plaan-B.
Kuna üks punane SL juba on tulija ja eelmine aasta jäi minu oma koju, siis langeski seekordne valik just SL-ile.
Kiirelt tagavara Skif pessu ning kuivama ja ise linna SL-ile muusikat tooma.
Tagasi jõudes ootas ees aga järgnev pilt:
Pilt

Nii palju sellest kuumalainest siis ja Skifi kuivatamisest...

Seoses vihmaga oli ka teostamata liivapritsimis protseduur roostest lokkavale kärukonksule, mille eelnevalt olin eemaldanud teisel pildil kah paistva 1973 aasta IZ-ilt. See tähendas veel 2 tundi ketaslõikuri ja traatharjaga nühkimist. Muidugi selle aja peale oli ka maaler koju läinud ja nii mul oligi täna komprekaga värvimise kiirkursused eksitus-katsetus meetodil. Sellest tingituna on ka kõik kõlarid, makk ja juhtmed veel paigaldamata.
Hetkel on veel eriti afgaan olla, vesi on ära, korteris on üle 30-ne kraadi kuuma ja ise olen üleni tolmu-rooste-higi-kruntvärvine.


Aga mis ma tahtsin öelda on see, et Mosse-üritusi peaks tihedamini olema, siis vast saaksin kiiremini oma autod korda :lol
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas wolfe »

Kahjuks jään mina see kord mängust välja :( kuna täna lubatud palk jäi saamata kuna rahad polnud üle tulnud.
Nii et head reisi teile !!!! :auto
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

wolfe kirjutas:Kahjuks jään mina see kord mängust välja :( kuna täna lubatud palk jäi saamata kuna rahad polnud üle tulnud.
Nii et head reisi teile !!!! :auto
kahju kuulda.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

kleepsud on kõik minu käes, homme küsige minu käest kellel tellitud ja kellel mitte.

täna selgus et esiisa tahab kaasa teha retke.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Neeme »

Nüüdseks on juba selge, et ma ei saa tulla sõitma, kuna esiteks ei ole autot, teiseks on see, et tänu eelmisel nädalal oma põhiauto purunenud vedrule, mil ei saanud peaaegu nädalakese kliente rahuldada, on tööd kuhjunud nii palju, et järjekordselt tuleb terve nädalavahetus ohverdada kiirele töötegemisele. Tänagi sai natuke enne keskööd tööpäev läbi. Kui ma tahaks tulla, siis ma peaks 3 tunni pärast sõitma hakkama, et natuke enne kella 9 olla Lõunakeskuse parklas. Aga see tähendaks jälle valet autot ja üdini väsinud juhti, kes ei jaga enam maad ega mütsi. Nojah, auto kila-kola täis ka, mille mahavõtmine kulutaks minimaalselt tunni. Tartusse jõudes oleks juba 27 tundi jutti üleval... õhtuks siis tuleks vähemalt 40 tundi...
Vabandust, kallid klubikaaslased!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

kahju kuulda neeme. Ma lootsin kuni viimase minutini et sa saad ikka tulla aga kui pole millegagi tulla siis pole. Loodusseaduste vastu ei saa paraku. Künnap ka vist ei tule, seega tundub et seekordne üritus toimub ilma juhatuse osavõttuta. :(

mina startisin, lõunakeskuses näeme, siin pühapäeva õhtul. :auto
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
vootele
Postitusi: 189
Liitunud: 22 Dets 2009 14:06

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas vootele »

Nii, eluga kodus tagasi. Kilomeetreid tuli ikka vägevalt!
Üle ootuste lahe üritus oli, jään huviga pilte ootama ning Venemaa seiklejate teemat samuti.

Väike video:
http://www.youtube.com/watch?v=F5tHaRCwNyM

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis vootele, 18 Juul 2010 19:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Seenior
Postitusi: 637
Liitunud: 18 Apr 2009 15:20
Asukoht: Lavassaare

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas Seenior »

Meie tiim ka edukalt kodus.557km ja 41,1l bensiini läinud.Veelkord tänud korraldajatele ja kogu lahedale seltskonnale!
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas SanderV »

Koll kas see kollane käru v Skif nagu sa kutsud on sinu oma? Tundub suht huvitav asi olevat. Rohkem pilte ei saa panna sellest? seest väljast ja kuidas ta kokkupanduna paistab.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Arutlus: Suvepäevad 2010

Postitus Postitas moskiito »

kodumaile jõudsin kell 18.30 ja roppult väsinud. Tuigun jalgadel nagu oleks 1L viina ära joonud. Samuti toimus tagasiteel piibe maanteel väike intsident. Jummal tännatud et asjad läksid nii nagu läkisid, muidu ma ei saaks praegu trükkida. Nimelt keeras üks plondiinist naisjuht mulle täpselt ette sellel hetkel kui ma mäest alla kimasin 100km/h sees ja tagant otse pampris teine masin seljas sõitmas, oodates möödumiseks võimalust. Kui oleks pauk kirjas olnud, oleks vähemalt 6 laipa olnud.

vähemalt tervelt jõudsime tagasi ja aeg nüüd ennast välja puhata.

homme-ülehomme üritan ka pildid üles panna + video diisli mossest.

paar pilti:http://album.ee/album/510076/50240871
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta