Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas wax »

Ma väga pildistamisele ei rõhunud, aga mõned fotod siiski https://plus.google.com/u/0/photos/1144 ... 9148719377
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas ABS »

Suur tänu korraldajatele,osalejad olid ka väga toredad,nagu ikka.Ise sain vist sidurikorvist lahti aga see selgub siis,kui kast alt maas. :D
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
Jossu
Postitusi: 307
Liitunud: 02 Veebr 2009 16:10
Asukoht: Tartu/ Saaremaa

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas Jossu »

Tänud korraldajatele. Peeteri mosse ka viisime koju tagasi.
Abi pakkusime ja ise jamasime ka.
Kõigepealt müstiline kolin valge SL-i alt, mille viga peale kõikide muude vigade likvideerimist olevat ära kadunud.
Siis leedukate mosse, millel survelaager kadus. Teel nendega telklasse ei võtnud ka nad keeramiskohta välja ja aitasime neid kraavist välja.
Mõnede tundidega oli mosse jonksus ja mees sai rõõmsalt järg päev koju naasta.
Minu rallikatse ajal lahkus piduritoru meie seast, ponnistuste tulemusena ta mõne rattaga pidurdama jäi ja 150km koju sõitis. Aitas toru lapikuks löömine.
Õhtu oli vahva. Sai leelotatud. Hääl oli pühapäeva õhtuks ära. Ma ei tea kas öö otsa laulmisest või siis sellest basseini moodi telgis, milles ma kolm tundi suutsin ikka ära magada.
Pilte tegin, aga normaalseid tuli vähe, seega albumit ei tee vaid riputan otse siia.

Pilt

Pilt

Akrobaadid ja akrobaaditarid
Pilt

Pilt

Pilt

uppi minev leedukas
Pilt

Pilt

Me olime laagriplatsis varemalt jõudnud ilma Grossi stopita. Kui kuuldi, et leedukas õlut jagab hakkas aga tulema
Pilt
Pukseerimishaagise e Konna rent
Kasutaja avatar
BergIE
Postitusi: 283
Liitunud: 19 Nov 2013 19:36
Telefon: 5061898
Asukoht: Pärnumaa

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas BergIE »

Tere! No mis ikka, oli tore ja põnev! "Tobedast kohalesõidust" sai siiski elamus, alates ühest tanklast pärnumaal, nimega Selja! Esimese remondi käigus kuulsime pidurite vilinat ja kolme mosset peatumas!? Leedukad. Uurisid, kas meil sama sihtpunkt. Diil sai tehtud, kedagi "teeäärde" ei jäetud. Pärnakad said sellest osa. Ülejäänud seiklemistes oli kaaskondlasi juba rohkem. Tagasiteel sain ka ainukese 408 kokkutuleku masinapargist koju vedada.
Siiski rõõm on parajalt korralik. Tegin mis tegin, vaid kaks pilti. Üks neist ka kõlbas. Varahommikune pilt:

Pilt

Aitähh sõbrad-klubilised!
Ja suured tänud korraldajatele!
Kaunitar 2015.
Kasutaja avatar
SanderV
Postitusi: 2240
Liitunud: 21 Dets 2009 01:55

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas SanderV »

ei ole küll midagi bergi mosse vastu, aga juba teist aastat ma üllatun et kuidas musta nr mossed ei võida kaunitari tiitlit? Kuidas saab musta numbrit võita :D? või on asi selles et kuna valitakse "mosseklubi" kaunitari ja nad pole mosseklubis siis nad ei lähe arvesse?
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas wax »

eelmise aasta kaunitaril oli see aasta must number küljes. ja Bergi 1990 aasta auto on mustaks numbriks veel veits noor.
pronsa
Postitusi: 11
Liitunud: 04 Dets 2013 20:49

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas pronsa »

Suur tänu korraldajatele toreda ürituse eest!
Mosse tõi ka meid probleemideta tagasi Pärnusse.
Kasutaja avatar
effe
Postitusi: 48
Liitunud: 04 Apr 2011 23:22

Re: Mosseklubi Suvesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas effe »

Vinks vonks üritus! Kui nuriseda siis oleks võinud teha jälle orienteerumise ja piletihind oli ka vist odav(ilma eest jäi tasumata) :lol
Kui järgmine aasta siin kandis olen siis tulen kindlasti jälle! Meeldiv ja väga sõbralik seltskond! :)

Ahjaa. Öösel tagasisõites üllatas mind täpselt sama poltergeist nagu lakitud mokits omanikke põllupeal. Sai siis Kunda Raktoom'i tanklasse ära kärutatud teise lõõriga ja katuse all + hea valgustusega karpa tüüsid ära puhastatud. Peale seda jätkus sõit muretult!
Kes meist ei unistaks autost?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi Suevesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas moskiito »

ma kuskilt märkasin et keegi mainis "leedukate remontimist". Mis siis neil taas jälle rikki läks. ma mette ei mõista kuidas nad suudavad selliste masinatega sõita mis katki lähevad :D
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubi Suevesõit 18. JUULI 2015

Postitus Postitas partnermosse »

moskiito kirjutas:ma kuskilt märkasin et keegi mainis "leedukate remontimist". Mis siis neil taas jälle rikki läks. ma mette ei mõista kuidas nad suudavad selliste masinatega sõita mis katki lähevad :D
:-D ei ole ma kuulnud näinud autot mis katki ei lähe :lol
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Vasta