Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas moskiito »

Tere kaasfoorumlased ja teised kes kannatavad kroonilise haiguse käes millel nimeks "mossehaigus"

On käes uus aasta ja kuna meie suvise ürituseni jäänud ainult 4 ja pool kuud, siis on viimane aeg algust teha kaunitari valimisega. Kuni veebruari kuu lõppuni esitage igaüks vähemalt 1 kanditaat, võib esitada ka mitu kanditaati, piiranguid pole. Märtsi kuu sees valime välja 5 finalisti kes hakkavad omavahel mõõtu võtma suvisel üritusel. Põhjus miks märtsi kuus, sest siis on finalistidel aega enda masinaid paremini läikima lüüa igast nurgast. :D

seega ootan aktiivset osavõtmist ja pakkumisi. Hakkan esimest postitust täiustama et oleks kogu nimekiri olemas. Võimalusel lisage fotod ka teemasse.

PS: auto peab olema mosse, see mis aiste vahel pole hetkel oluline.
Kuna on tekkinud vajadus reeglite järele siis kehtestan paar reeglit.
1. Auto omanik peab olema foorumi kasutaja
2. Auto omanik võib enda kanditatuuri vaidlustada andes sellest korraldajale teada, mille tulemusena tema masin ei osale võistlusel
3. Auto peab olema võimeline liikuma tänaval legaalselt, sest kui jõutakse finaali, peab ta ka osalema suvisel üritusel kus ka valitaksegi võitja.
4. Iludusvõistusel osalemine ei ole kohustuslik vaid vabatahtlik
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas partnermosse »

Ise saan heal juhul aprillis nii öelda auto lume alt kätte :D Läikima löömisest ei saa juttugi olla. Ilmselt see aasta tuleb loobuda kandideerimisest :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas moskiito »

partnermosse kirjutas:Ise saan heal juhul aprillis nii öelda auto lume alt kätte :D Läikima löömisest ei saa juttugi olla. Ilmselt see aasta tuleb loobuda kandideerimisest :)
kas sul siis arvutis pilte pole :D
kandideerida võib ju sellegi poolest. sellepärast ma ka ei teinud tingimuseks et peab pilt olema, see soovituslik. Pigem ootan lisaks kandidaadi esitamisele ka auto ajalugu või viidet foorumis eksisteerivale teemale.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas stern100 »

Mõtlesin et jõle imelik on enda autot nii pakkuda, kuid mis seal ikka. :D Julge hundi ring on rasvane.

Oletan, et nii mõnedki kodanikud on mu mossega juba tuttavad :D Kasvõi suviselt suursõidult.

Pilt

Pilt


Kes ei ole veel teemat leidnud, sellele ka abistav link

http://mosseklubi.planet.ee/foorum/view ... 788#p23788
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 5 x 412 , 2715, 426E, 2126, 408 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 119 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
Martpoiss
Postitusi: 475
Liitunud: 29 Mär 2010 12:26

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas Martpoiss »

Miks valimine ei võiks nii toimuda nagu eelmine aasta? Saaksid uued tulijad autod, näod ja fooruminimed kokku panna (Omad kogemused eelmisest aastast :beer )
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas moskiito »

Martpoiss kirjutas:Miks valimine ei võiks nii toimuda nagu eelmine aasta? Saaksid uued tulijad autod, näod ja fooruminimed kokku panna (Omad kogemused eelmisest aastast :beer )
sellepärast et on üks plaan ehk idee mis praegu on hetkel teostamisel. kui see õnnestub, siis puht füüsiliselt me ei jõuaks kõik masinaid läbi vaadata. Aga sellest ideest teab hetkel ainult meeskond, teised peavad veel kannatama ;)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas moskiito »

minu pakkumised oleks järgmised:
1. mastermees
2. järvpõld
2. hannes24
ja muidugi eelmise aasta apsoluutne lemmik
4. Volts
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas MAZ »

Enda autod sellele kaunitari konkursile ei kõlba kuna näevad kõike muud kui head välja. Aga vaadates moskiito postitust hakkas mulle silma,et juba 4 ja poole kuu pärast peaks siis olema Mosseklubi suursõit ??? Parandage mind,kui ma olen valesti aru saanud.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas moskiito »

MAZ kirjutas:Enda autod sellele kaunitari konkursile ei kõlba kuna näevad kõike muud kui head välja. Aga vaadates moskiito postitust hakkas mulle silma,et juba 4 ja poole kuu pärast peaks siis olema Mosseklubi suursõit ??? Parandage mind,kui ma olen valesti aru saanud.
4 kuu pärast on praegu plaanis jah see ära korraldada, kuid see veel lahtine sest on plaanides muutusi. sellepärast ei ole ma ka veel teinud vastavat teemat suvise ürituse kohta. Kui plaanid saavad paika ja kuupäev selgub, teen vastava teema ka loomulikult. Klubilisi ma teaveta ei jätta.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wax
Site Admin
Postitusi: 1715
Liitunud: 01 Veebr 2009 01:47
Telefon: 53414666
Asukoht: Linnuvabrik
Kontakt:

Re: Eesti Mosseklubi Kaunitar 2012

Postitus Postitas wax »

Mina sean üles thahenki 408 kandidatuuri :)
http://mosseklubi.planet.ee/foorum/view ... ?f=6&t=103

Pilt
Vasta