mossede sõidu registreerimine

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

küsiksin rahva käest kui paljud tulevad tekidega? kui paljud tahaksid telkida aga telki pole? ja kui paljud pereinimestest võttavad pered kaasa? Kui paljud tulevad juba reede õhtul sihtkoha vahetus-lähedusse ööbima?

need kes telkida sooviksid aga telki pole on mulle pakkuda alternatiiv retro stiilis telkida ehtsas nõuka-aegses telgis. Täna ma rullin lahti et kindlaks teha, kas on mingeid kahjustusi aastaga tekkinud või mitte. Minul too telk muidu iga aasta üleval olnud hoovis.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas kOll »

kaupov kirjutas:Kas kOll on võimeline olema ühel ajal kahes autos korraga? :o
wax kirjutas:
moskiito kirjutas:tal on kaasas lisa juht kes pole siin foorumis ennast reganud.
aga noh jah, ta teeb arvatavastri nii et sõidab kilomeetri, jookseb tagasi teise masina juurde ja nii mõlema masinaga 8)
ma arvan, et tal on tagavara-auto kolmnurgaga slepis. plaanisin 434-ga sama teha :D

ja õige vastus, nagu igale seevaldi kandidaadile kohane, on kahestunud isiksus e. teisiku loomine :evil :evil
Nali naljaks aga seoses samale ajale langevate töökohustustega Riias peangi taolise trikiga nüüd kuidagi hakkama saama...
Soovige edu või keegi laenake mulle http://en.wikipedia.org/wiki/AV-8_Harrier_II-i!?
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
stupiduser
Postitusi: 84
Liitunud: 09 Mär 2009 13:08

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas stupiduser »

carrec kirjutas:Hommikul on veel murumängud ning siis pisar silmis lahkumine! Kes praamile, et mandrile saada, kellel on võimalik ning tahtmist võivad jääda Saaremaale ning oma käe peal tiiru ümber saaremaa teha!
Sealset programmi ja marsruuti oskab Neeme täpsemalt lahti seletada.
Kas hommikuste murumängude kohta on midagi täpsemat kuulda?

Teaks tagasisõiduks praamiaega bronnida...
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

stupiduser kirjutas:
carrec kirjutas:Hommikul on veel murumängud ning siis pisar silmis lahkumine! Kes praamile, et mandrile saada, kellel on võimalik ning tahtmist võivad jääda Saaremaale ning oma käe peal tiiru ümber saaremaa teha!
Sealset programmi ja marsruuti oskab Neeme täpsemalt lahti seletada.
Kas hommikuste murumängude kohta on midagi täpsemat kuulda?

Teaks tagasisõiduks praamiaega bronnida...
http://www.laevakompanii.ee/index.php
sealt saad kõik vajamineva, mina teen enda tagasisõidu bronni ka sealt.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stupiduser
Postitusi: 84
Liitunud: 09 Mär 2009 13:08

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas stupiduser »

Irw, bronnimiseks on vaja teada, mis kell tagasi tullakse. :-)
risto626
Postitusi: 193
Liitunud: 02 Veebr 2009 22:21
Asukoht: Ida-Viru

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas risto626 »

küsiks huvipärast, et mis kell on rahval plaanis tagasi tulema hakata? seltsis segasem tagasi aerutada :D ise oli mõttes 15.00 või 16.00-ne praam esmaspäeval või teisipäeval ära bronnida.


üks küsimus veel. kaasreisijatel osavõtutasu pole?
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

risto626 kirjutas:küsiks huvipärast, et mis kell on rahval plaanis tagasi tulema hakata? seltsis segasem tagasi aerutada :D ise oli mõttes 15.00 või 16.00-ne praam esmaspäeval või teisipäeval ära bronnida.


üks küsimus veel. kaasreisijatel osavõtutasu pole?
minul on plaanis jõuda kella 14.00 väljuvale praamile, kuna siis on pikk maa veel sõita teisse eesti otsa, sest auto tuleb mul sealt laenata.

nop, kaasreisial osavõttu tasu ei ole.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
risto626
Postitusi: 193
Liitunud: 02 Veebr 2009 22:21
Asukoht: Ida-Viru

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas risto626 »

osavõtutasu makstud, peale minu on autos 2 kaasreisijat :P
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas moskiito »

risto626 kirjutas:osavõtutasu makstud, peale minu on autos 2 kaasreisijat :P
rõõm kuulda :rokib
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: mossede sõidu registreerimine

Postitus Postitas Manks »

Meil osavõtu tasu makstud, autojuht on kahevahel, kas tulla või mitte. Vaja kahte kambajõmmi, kes küttekulusid lappida aitaks, hea kui oleksid Võrumaalt 8)
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Vasta