Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas moskiito »

27.-29. august 2010 toimub Järva-Jaanis killavoor. Mis klubilised arvaksid kui võttaks sellest ka osa kui ametlik klubi. Mis rahvas arvab sellest. Oleks meile ka mõnus kruiisi järelkaja.

lähem info sellelt lingilthttp://varjupaik.jjts.ee/?action=text&P ... 0&lang=est
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas carrec »

Samas on mul selline ettepanek, et võtaks varjupaigas ühe moskvitchi klubi nimel taastada, mis arvate sellest?
Huvilised võiksid siin endast märku anda, ehk siis kellel on huvi, aega ning tahtmist selles aktsioonis osaleda. Eks siis paistab, palju on selles aktsioonis osaleda soovijaid.
Võtaks ette näiteks sellise sõiduki taastamise http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspon ... t&S_ID=289 ja annaks klubi poolse panuse.
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas kOll »

Kaks suurepärast ideed!
Kolmandaks, omapoolse ettepanekuna, võiks need kaks nüüd omavahel ühendada :think
Ajaliselt ei tohiks ju hätta jääda.
Omalt poolt sponsoreeriksin seda 434-ja liivapritsi ja kruntimistega. Kaks kroomist tutikat peeglit leiaks kah.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas carrec »

Mul on ka veel üht-teist varuosasi, näiteks korralik iluvõre, istmed ja veeel igasugu vajalikke ning sellele mudelile sobivaid detaile.
Aga ootame ära pühade lõpu ning siis vaatame palju on reaalselt huvilisi ning siis juba teeme konkreetsed plaanid ning paneme rattad veerema selles suunas.

Tervitades Margus
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas moskiito »

mina võttaksin enda kanda veermiku ja (või) mootori remondi. Ainult juppidega võib minul probleeme tekkida.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
wolfe
Postitusi: 160
Liitunud: 04 Veebr 2009 22:15
Asukoht: Viimsi

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas wolfe »

Mõtted on head :beer oleks ise ka abiks , mõningate juppidega saan ise ka abiks olla :D
Moskvich - puhas remondirõõm :D
Kasutaja avatar
kOll
Postitusi: 450
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:39
Asukoht: NWO Lõuna Sektor
Kontakt:

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas kOll »

Vast peaks nüüd kokku leppima ühe kindla päeva ja kellaaja, et usinamate klubilistega "patsient" koha peal üle vaadata ja esialgne taastamis graafik koostada.
Respek Mah Authoritaaa!!! → http://www.facebook.com/RedStarKustomz
BTG Nordschleife 12:43
GT Nürburgring 3:42
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas moskiito »

minule sobib esialgsete andmete järgi iga nädalavahetus, va 17-18 juuli ;)
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas carrec »

Härrased, just rääkisin klubi plaanidest hr Tuve Kärneriga telefoni teel ning tal ei olnud midagi selle vastu, kui klubi paneb õla alla selle auto taastamisele ning võtab selle eksponaadi ette.
Kuid kuna tulevasele üritusele moskvich-iga ei saa, siis küsis, et kas meil oleks veel huvi anda sellele eksponaadile natuke parem välimus ning siis saaks klubi osaleda ka üritusel selle autoga.
http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspon ... t&S_ID=293
See auto ei pea saama korda nagu prillikivi, ainult natuke välimust parandada.
Ah jaa, Tuvet ennast nädalavahetusel ei ole seal, nii et võimalusel võiksime mõni õhtu ära käia seal ning asjad üle vaadata. Muidugi võime minna ka nädalavahetusel ja oma käe peal seal ringi vaadata.
Aga lepiks nüüd konkreetselt kokku mis päeval sobiks klubilistel sinna minna ja kui palju on konkreetselt huvilisi nende autodega tegelemiseks?
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Eestis valmistatud ja iseehitatud sõidukite killavoor

Postitus Postitas Edel »

Tegelikult on mul nii mitugi korda peast läbi käinud mõte komplekteerida varjupaigas see roheline 2140 või üldse korraldada klubi ringis korjandus ja kinkida varjupaigale üks heas kompleksuses tava 2140 aga et mul juba teist aastat on rahaliselt väga kehv seis,olen selle mõtte maha vaikinud. Mis ma siin ikka mula ajan,maksjat minust nagunii ei ole....
Aga mõte on hea. Kui varjupaik mu kodukandist nii kaugel ei asuks,külastaks seda kohta ikka tihemini kui kord aasta või kahe tagant...
Vasta