Raadi Romuralli - laupäev, 31.juuli, Tartu, Raadi lennuväli

Kõikvõimalikud mossedega seotud üritused.
taimar
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Mai 2010 12:47

Re: Raadi Romuralli - laupäev, 31.juuli, Tartu, Raadi lennuväli

Postitus Postitas taimar »

Tegemist on autofoorumiga. Täpselt sel põhjusel lisasin siia ka info üritusest. Keegi ei eelda, et peate mossedega lammutama tulema. Piisab, kui kasvõi üks huviline tuleb võistlust vaatama.
Kui Teie arvates see siia ei sobi, kustutage see postitus.

Parimat soovides,

Taimar
Tartu Autoklubi MTÜ
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Raadi Romuralli - laupäev, 31.juuli, Tartu, Raadi lennuväli

Postitus Postitas Neeme »

Taimar, õige autohuviline ei muretse endale autot "Üheks õhtuks". Auto on pikem projekt. Õige autohuviline lihvib, noolib, moosib oma autot päris pikalt ja tahab, et tema auto kestaks. Meeldejäävuse osa ei ole ka just mitte teisejärguline.
Aga romurallil osalejaid võiks pigem nimetada autovihkajateks. Noh tegelikult tekitab romuralli isu ka liigne burgerisöömine - ohjeldamatu kogus mittemidagi ajab tegelema mittemillegagi mõistlikuga.
taimar
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Mai 2010 12:47

Re: Raadi Romuralli - laupäev, 31.juuli, Tartu, Raadi lennuväli

Postitus Postitas taimar »

Mõistan, et siinne foorum on väga spetsiifiline ning teema võib lihtsalt isiklikule tasandile jõuda.

Saage aru, ma ei kutsu kedagi enda hobiautot lõhkuma ning veelvähem propageerin ma seda. Iga endast lugupidav autohuviline peaks sellest selgitamata aru saama. Terve Tartu Autoklubi koosneb autohuvilistest, teeme selle ürituse vahelduseks vuntsimisele ja lihvimisele - mis vahet sel on, kas autod purustab Emex või tehakse seda meie üritusel.

"Õige autohuviline" - milline on vale autohuviline? Kas see, kes sööb burgerit ja käib romurallit vaatamas, või osaleb romurallil?
Ma ei usu, et ma keegi on vähem autohuviline, kui ülaltoodud asjadest huvi tunneb.

Seega, kellel huvi, tulge kohale. Te ei pea kartma lahterdamist "Valeks autohuviliseks" :D


Parimat,

Taimar
Vasta