võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas carrec »

Lugupeetud härrased! (hr.mosseman ja hr.M410)
Dolerantsus on muidugi igati tore ja tervitatav asjandus, kuid rääkida tuleb ikkagi asjadest nii nagu nad paraku on. Ei ole mõtet teha halva mängu juures head nägu. Minu postitused ei ole kaugeltki mitte kellegile solvanguna, veelgi vähem peale lendamisena mõeldud. Kirjutasin nii nagu need asjad siiani on toiminud, kui me tahame soliidset ja tegusat klubi, siis peame ka halbadest asjadest suutma rääkida ning probleeme lahendada, ei ole mõtet võtta alati isiklikult kõiki postitusi. Tuleks mõelda natuke laiemalt, selles mõttes, kas me oleme ikka teinud ise ka midagigi, et klubi kui selline eksisteeriks, või on vaja lihtsalt foorumit kus klahve klõbistada! Meie kõik peame olema ise aktiivsed, et klubi, kui selline saaks eksisteerida. Ei ole nõnda, et kõik ootavad, et äkki midagi juhtub ja tulevad igasugu üritused. Nagu ma juba eelnevalt kirjutasin, ei ole mõtet üleval pidada klubi kolme-nelja entusiasti tarbeks. See on liiga kulukas lõbu, raamatupidamine, selveri rent ja kõik muu juriidiline jura.
Et kõik siis lõpuks aru saaksid, miks oli vana lehega sedasi nagu oli, proovin natuke lahti seletada.
Kuna ei olnud mitte kellegil mingit huvi klubilise tegevuse suhtes, välja arvatud muidugi foorum. Siis mul ei olnud mõtet omast taskust klubi lehte üleval pidada, raamatupidamise kulud ja muu aruandlus kõik sinna juurde.
Tänu nüüd tekkinud tõsiselt võetavate huviliste ringile (ma vähemalt loodan seda südamest) on toimunud koosolek ning edasisi plaane tehtud. Järgmine verstapost saab olema siis kevadine üritus, see annab selgema pildi, kui palju meid siis reaalselt on, huvilisi ma pean silmas. Saab ürituse käigus maha pidada ka järgmise koosoleku, ning vaadata mis edasi saab juhtuma. Nagu hr.Wax ja ka mina olen juba maininud, kolme-nelja tõelise huvilise pärast ei pea olema juriidilist klubi! Võtame samm-sammult ja liigume vaikselt edasi.
Nii palju siis selgituseks ja natuke mõtlemisainet Teile. Proovime sõbralikult koos hakkama saada ning klubilist tegevust edasi viia. Selleks et klubilt midagi saada, peame me ise sinna ka panustama ja moraalne tugi ning arvamused on tihti lugu kasulikumad kui materiaalne pool.
Aga nüüd pead püsti ning ikka julgelt edasi. Tulemas on igati mõnus lumiselt talvine nädalavahetus, võimalusi aktiivselt puhata on mitmeid. Kes läheb suusatama, kes niisama jalutama, kes aga unicumite võiduajamisele. Rohkem optimismi ja sära silmadesse, ega kõik ju nii halvasti kah ei ole!

Lugupidamisega
Margus Künnap



L
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas saarlane »

See on liiga kulukas lõbu, raamatupidamine, selveri rent ja kõik muu juriidiline jura.
Milleks meile selverit? :lol

Ei aga mis vingute. Minuarust küll mingit seaduslikku vms klubi vaja pole. Lihtsalt foorumist küll.

Aga see aint minu arvamus.
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
mosse345
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:54
Asukoht: (Harjumaa).Kose-Piibe

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mosse345 »

Ei tea kui sinna kokkutulekule minnakse.Sest ma olen noor ise ei saa seaduslikult veel sõita.
Punane Moskvich valgete triipudega.Mosse ruulib jeeeeeee.
mart
Postitusi: 345
Liitunud: 04 Veebr 2009 14:21
Asukoht: Aespa

Re: võiks midagi mosseklubile teha

Postitus Postitas mart »

Naljakas vaadata, kuidas üks teema läheb sujuvalt üle teiseks teemaks!
Klubi kohalt nõustuks Saarlasega!
Azlk 408 ´65 ja Iz 412 ´81
Kasutaja avatar
mosse345
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:54
Asukoht: (Harjumaa).Kose-Piibe

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas mosse345 »

Ja Ja.Aga kuna siin juba mainiti sellist asja korraks.Aga eks ise teab.
Punane Moskvich valgete triipudega.Mosse ruulib jeeeeeee.
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas TheoK »

Hetkel nõustun samuti saarlasega. Tundub, et pole klubi, pole probleemi. Või kui teistmoodi küsida, siis kas klubist mingit otsest kasu ka on?

Ja mis kleepsudesse puutub, siis mina kavatsen need küll(vähemalt ühe) Moskvitsi külge kleepida. Mõtlen neid Eesti_Moskcivh_Klubi.

Minulgi oleks see kevadine tulek probleemne, aga ega see ei tähenda, et mul poleks huvi. Minu huvist olete ma arvan juba aru saanud ;) Ikkagi järelkasv :)
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
mosse345
Postitusi: 77
Liitunud: 02 Veebr 2009 15:54
Asukoht: (Harjumaa).Kose-Piibe

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas mosse345 »

Sama siin TheoK :rokib
Punane Moskvich valgete triipudega.Mosse ruulib jeeeeeee.
carrec
Postitusi: 203
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:41
Asukoht: Tallinn/Raplamaa/Läänemaa
Kontakt:

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas carrec »

Teema muutus jah sujuvalt, ehk siis muutis oma orientatsiooni ja võib-olla pööras just õigesse järjekorda! Ehk siis kui ei ole klubi, ei ole ametlikke särke ega ka keepse!
Kasutaja avatar
TheoK
Postitusi: 238
Liitunud: 03 Veebr 2009 21:13
Asukoht: Tallinn

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas TheoK »

carrec kirjutas: Ehk siis kui ei ole klubi, ei ole ametlikke särke ega ka keepse!
See ei tohiks ju kleepimist takistada? Sest, kui ma olen need kleepsud ostnud, siis võin need ju kasvõi otsa ette kleepida. Muidugi iseasi on see, kas see sobib.
Endine Super-Lux.
Kasutaja avatar
Kollane
Postitusi: 17
Liitunud: 16 Veebr 2009 19:05

Re: võiks midagi mosseklubile teha... ja kas on üldse klubi vaja

Postitus Postitas Kollane »

Klubi teha MTÜna, aasta peale saab ju annetustena liikmetepoolt pisikese summa, mis läheks IT poolele. Easy. Kokkutuled ei pea ju iga nädal toimuma, kasvõi kord suve jooksul :)



Kollane @ oma arvamus.
Vasta