Mosseklubi kleeps/logo

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Vasta
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas moskiito »

stern100 kirjutas:
mart kirjutas:Üks kena näide ka
Pilt
Ei ole sõnu lihtsalt selle auto kohta kohe :hail
jup
kuid paraku ainuke probleem selle mossega on see et too prototüüp, mis kunagi tootmisesse ei läinudki.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Filtrimokits
Postitusi: 17
Liitunud: 19 Jaan 2010 01:45

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas Filtrimokits »

Kas ma olen nüüd sellest kleepsu ideest õigesti aru saanud, et teile enamustele meeldib see M ..
Kuid kui kõik kleebivad oma mossele peale selle M -i, siis ma eeldan, et enamus inimesi ei saa sellele logole või kleepsule apsull pihta..
Pigem kleeps/logo teha ikka mingi selline, mis inimestele ka annab ülevaate, millega tegu.
Kasutaja avatar
Sten
Postitusi: 324
Liitunud: 08 Veebr 2009 12:57
Asukoht: Eesti

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas Sten »

Kleeps, mis annaks inimestele teada, millega tegu, oleks minu meelest parim lihtsalt
www.Mosseklubi.ee
ja see tahaaknale kleepida, suurus võiks autoomaniku valida jääda. Kas siis terve akna ulatuses või väiksem kleeps.
Logo on teine teema.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas moskiito »

blah, see et saadakse aru või mitte, ei oma mingit tähtsust, tegelt see tekkitab hoopis rohkem huvi. Näiteks VW klubi logoks on nahkhiir. See on hoopis huvi tekkitanud, mis klubiga tegu. Kui tõesti muidu ei saa, võib väikeses kirjas alla kirjutada mosseklubi foorumi aadressi.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
Neeme
Postitusi: 291
Liitunud: 04 Veebr 2009 23:04
Asukoht: Kuressaare

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas Neeme »

moskiito kirjutas:Näiteks VW klubi logoks on nahkhiir. See on hoopis huvi tekkitanud, mis klubiga tegu.
Ahaa, see on siis Volksu klubi ja nahkhiir! Ehehe, ma loll ei saanud pihta. Aga tegelikult täitsa loogiline, et nad endale nahkhiire logoks võtsid - eks päeval on natuke narr taolise masinaga sõita jah. Ja muidugi omaniku rahakoti imeb kiirelt tühjaks kah. Nagu vampiirile kohane. Nüüd kindlasti keegi ütleb, et näe, kibestunud vennike, ei jaksa saksa autot osta. Krt mul on nendest saksa pannidest kõrini, olgu see siis mersu, BMW või VW. Kui ikka iga jumala nädal pidi tuttuute eeltoodud automarkide omanikke teenindusse venitama, siis saab saksa kvaliteeti kvaliteetseks pidada ainult jutumärkide vahel.
moskiito kirjutas:Kui tõesti muidu ei saa, võib väikeses kirjas alla kirjutada mosseklubi foorumi aadressi.
Millise aadressi sa paneksid? Toimiva või mittetoimiva? Mina ise eelistaksin midagi taolist, mis oleks inimestel ilma mingi ajuväänamiseta selge. Kas tähed EMK oleval ja Eesti Moskvich Klubi all, või lihtsalt kunstiliselt kaunilt ja siin eelpool toodud '60 aastate stiilis Eesti Moskvich Klubi. Taoline stiil paneks nii mõnegi vana tegija nostalgiaga vaatama ja ma usun, et uuemad stiilikunstnikud ei hakkaks ka mitte urisema.
Kasutaja avatar
TiitS
Postitusi: 261
Liitunud: 16 Veebr 2009 23:52
Asukoht: Rapla

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas TiitS »

Mulle meeldiks samuti see esimesel lehel toodud variant nr. 1. Äkki oleks võimalik teha nii, et võtta kokku kõik need pakutud variandid ja siis teha küsitlus (kui see foorum muidugi võimaldab sellist asja).
Kasutaja avatar
Taf
Postitusi: 15
Liitunud: 08 Mär 2009 11:13
Asukoht: Rakvere

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas Taf »

Minu silma paitaks kõige paremini kui autol ilutseks see esimene variant kleepekas.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas moskiito »

arutage seda veel kuni nädalavahetuseni, siis panen hääletuse üles.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
hannes24
Postitusi: 274
Liitunud: 10 Mär 2009 13:43
Asukoht: Kirepi

Re: Mosseklubi kleeps/logo

Postitus Postitas hannes24 »

volvoclub.ee st saab volvole neid põdrakkleepse http://volvoosad.com/, ma mõtlen et midagi ala sarnast võiks mossele ka mõelda äkki, loomulikult moskviitsusle omases stiilis. kusjuures sellise asja tegemine ei maksa eriti midagi, lihtsalt head ideed on vaja.
"ONU HEINO RALLITIIM"
Vasta