Mossed taas tootmisesse?

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1666
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas Edel »

Mossede taastootmine oleks huvitav aga millest tehas kokku pannakse? Pingid-seadmed on ju kõik laiali tassitud...
Kasutaja avatar
mossejumal
Postitusi: 620
Liitunud: 10 Okt 2009 10:38

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas mossejumal »

Ma arvan,et kui nad hakkaksidgi tootma,siis mitte samasuguseid,nagu on iz 2125,2715 jne.
Kasutaja avatar
easyrider
Postitusi: 128
Liitunud: 18 Aug 2009 21:57
Asukoht: Muuga

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas easyrider »

Väga positiivne idee minu arust! Isegi kui masinad hakkavad välja nägema nagu teised näotud tänapäeva autod, oleks ikkagi südantsoojendav näha mõnel uuel autol ilutsemas Moskvitši märki. Ma kahjuks arvan, et vanu häid mudeleid taaselustama ei hakata.

Väheke OT:
moskiito kirjutas:...kuid nagu venemaal kombeks et uus mudel ei tohi paberilt liinile kiiresti jõuda ning vahe peab olema vähemalt 5 aastat.
Moskiito, miks see nii oli?
Kunagi oli mul heleroheline 2140...
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas saarlane »

kukesupp
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas moskiito »

easyrider kirjutas:Väheke OT:
moskiito kirjutas:...kuid nagu venemaal kombeks et uus mudel ei tohi paberilt liinile kiiresti jõuda ning vahe peab olema vähemalt 5 aastat.
Moskiito, miks see nii oli?
seda mina paraku ei tea, kremli pürokraatia. Neid mudeleid mis ma olen piltidel näinud, nii öelda "ideed" oleks ufaa tehas siiani töös. Paraku nii see ei läinud. Sama jama oli muide ka LADA-ga.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
via
Postitusi: 113
Liitunud: 24 Apr 2009 16:00

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas via »

Jutt on Brändide, mitte konkreetsete autode taasloomisest.
Nii hullumeelsed seal kindlasti polda et M-412 või GAZ-13 uuesti tootmisse lähevad.
Brändi taasloomine tähendab umbes sama mis on Škoda Octavia, loe WV Golf, jne...

Ufaa ei tooda enam automootoreid, seda juba vähemasti 3-4 aastat, vaid ainult lennukimootoreid. Automootorite tehase osa läks müüki juba ammu..
Tasa sõuad, kaugele jõuad.
mosseomanik
Postitusi: 29
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:30
Asukoht: Haapsalu

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas mosseomanik »

Mootorid võiks ikka baseeruda vanal heal alublokil (saaks ka vanematele mudelitele vahele torgata :devil ) Sest on katsetusi juba tehtud, on olemas nii 16klapiline kui ka 20 klapiline, kahe nukaga, sissepritse, jagajavaba süütega ja kes teab mis lisadega mootorid+ 5kkast ja lsd differ. http://fotoalbum.ee/photos/rainer1221/sets/36186 http://fotoalbum.ee/photos/rainer1221/sets/35522 http://fotoalbum.ee/photos/rainer1221/sets/40226
M410
Postitusi: 213
Liitunud: 03 Veebr 2009 02:40

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas M410 »

Siin siis ühe järjekordse naiiviku mõttelend: http://www.arileht.ee/artikkel/482920
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas MAZ »

Oh my lord....mida kõike ei üritada minu, arvamus oleks sellel vaid üks sõna: FAIL :D :lol :evil
Saage aru,et Putinil ja Karumõmmil on ka vesi ahjus, ma ei imesta, miks nüüd see teema aktuaalne on.
Kuigi täiesti majanduslikult perspektiivitu asi, aga kuna rahvale on tööd ja leiba vaja,et Kremli keskvõimu ei
hakataks kõigutama siis peab midagi ju välja mõtlema. Kujutage,ette ,et AvtoVAZ läheb päeva pealt pankrotti,
kogu regiooni,mis on selle tööstusest sõltuvuses tabab nii majanduslik kui ka kohe otsa sotsiaalne katastroof.
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
vivaldi
Postitusi: 18
Liitunud: 06 Mär 2009 19:53

Re: Mossed taas tootmisesse?

Postitus Postitas vivaldi »

Ega Lada ongi suht nutuses seisus.
Vasta