PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
Wennad
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Juul 2009 23:35
Asukoht: Tartu

PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas Wennad »

Tere mossemehed ja muidumehed TARTUS JA LÕUNA-EESTIS! On kellegil laenata(võin ka ära osta) pukseerimiseks jäika ühendust e. kolmnurka. Oleks lähiajal vaja üht mosset transportida.

Või kui kellegil ei ole siis võiks ju pundi peale nt. teha sellise vidina, et TARTUS SEDA ÜKSTEISELE LAENATA!

Ootan ideid! : :think
Iž 2715
Kui sul on pukseerimiseks kolmnurka vaja siis küsi julgelt!
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas Kasutaja »

keegi kes viitsib võiks joonise teha. teeks omale ka kolmnurga siis. joonisejärgi oleks kergem.
21251
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas saarlane »

Kui kannatate ja mul meeles püsib siis mul on üks hästi vahva kolmnurk, mille jooniseid ja möötmeid vöin jagada. Aga see eeldab treimistööd vöi täpselt öige mööduga toru. Müügiks ei ole.
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas stern100 »

kui mul meelde jääb siis teen enda kolmnurgast ka pilti, väga lihtsa ehitusega.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
saarlane
Postitusi: 299
Liitunud: 03 Veebr 2009 14:20
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas saarlane »

Mul oli ka vahepeal selline kiiresti ja ajutine kolmnurk. Väga lihtne. Ainuke miinus, et mosse aasad on päris suure auguga ja polt oli mul umbes mööduga 12-14. Ehk et jäi loksuma.

Pilt
Aitan Ebay'st asju tellida.
Kasutaja avatar
Wennad
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Juul 2009 23:35
Asukoht: Tartu

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas Wennad »

Et kas tõesti tartus ja selle lähiümbruses pole inimesi kes omaks sellist vidinat, ma usun, et kindlasti kellgik kodus vedeleb selline kolmnurk! Olge head ja uurige oma esivanemate ja sõprade käest, sest aeg pressib peale ja ........
Iž 2715
Kui sul on pukseerimiseks kolmnurka vaja siis küsi julgelt!
Grynno
Postitusi: 11
Liitunud: 19 Juul 2009 23:30
Asukoht: Kuressaare

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas Grynno »

Keegi võiks enda "kolmnurga" ära mõõta, teeks kah ühe. Kas ARK mingeid mõõtmeid kehtestanud pole?
Kasutaja avatar
Wennad
Postitusi: 28
Liitunud: 22 Juul 2009 23:35
Asukoht: Tartu

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas Wennad »

Et kui nüüd hakata asja (ka enda jaoks) natu lahti arutama siis tekib kohe mitu küsimust! Loogiliselt võttes on ju see auto mida sa haakes vead HAAGIS ja haagis peab olema registeeritud ja kindlustatud see ju tähendab seda, et ilma ülevaatuse ja kindlustuseta autot ei tohikski nagu vedada?!?!
Kuid tiisli pikkus peaks (võiks?!) olla sama kui on seda tavapärastel kerghaagistel. (täpset mõõtu ei julge pakkuda)

Kuid härrased, kellel on kogemusi KOLMNURGAGA autode pukseerimisest jagage oma kogemusi ka teistega, et kuidas auto haakes käitub ja kuidas käituvad härrad politseinukud auto taga :) !
Iž 2715
Kui sul on pukseerimiseks kolmnurka vaja siis küsi julgelt!
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 02 Veebr 2009 14:55

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas Kasutaja »

ilma kindlustuseta ei või vist jah, aga kui vaja mis siis ikka teha. tuleb vedada.
21251
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: PUKSEERIMIS KOLMNURK!!!

Postitus Postitas moskiito »

liiklusseaduse kohaselt võib pukseerida jäiga ühenduslüliga masinat ilma tehnioülevaatuseta kui! auto mass ei ületa puksiiri auto massi millel pidurid on töökorras.

sisuliselt loetakse jäiga ühenduslüliga pukserimist samasse klassi mul on osaliselt toetatud pukseerimine. Kindlustust on vaja, kuid ei ole vaja ark registreerimist ega ülevaatust.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Vasta