moskvich ärkab taas tuhast

Räägi millest tahad
Foorumi reeglid
Igasugune viitamine piraatlusele ja ebaseaduslikele tegevustele on keelatud. Aadressid mis viitavad piraatliku tarkvara, mängude, muusika jne tirimisele, KUSTUTATAKSE.
Kasutajad, kes reeglist kinni ei pea saavad hoiatuse või foorumist banni. Mosseklubi.ee ei kiida heaks tarkvara, mängude, muusika jne levitamist ilma autori õiguseta.

Administraatoritel ja moderaatoritel on õigus ette hoiatamata kustutada foorumisse mittesobivad teemad.
Kasutaja avatar
HendrikR
Postitusi: 582
Liitunud: 08 Juul 2013 19:22
Telefon: 56643745
Asukoht: Lasnamäe
Kontakt:

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas HendrikR »

hard0 kirjutas:AZLK 2140 ja Euro-6. No mõelge ise :D
Saavutatav,kuid see nõuaks kahjuks mõne "mahlapaki" istutamist kapoti alla ;)
Igas korralikus peres peab olema vähemalt üks Moskvitš
Elus on 3 asja,mille nimel elada:seks,raha,Moskvich! :auto
Tegelen autofotograafiaga! Kui soov saada enda autost ilusaid pilte,võta ühendust ja küsi lisainfot! :)
Kasutaja avatar
tanello2
Postitusi: 415
Liitunud: 07 Okt 2012 01:40
Telefon: 56882279
Asukoht: Raplamaa
Kontakt:

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas tanello2 »

asjalood lähevad vist ikka paremuse poole, artikli kohaselt tahab Renault hakata taas mossesid tootma lihtrahvale, seda muidugi tänapäeva disaini järgi ning Venemaal. Uue auto disainer aga on auto konseptsiooni ülesse ehitanud võimalikult madalate tootmiskulusid silmas pidades, jutu järgi , et kui Venemaa krahhist väja astub paari- 3 aasta pärast võib tootmine lahti minna, kui Venemaa valitsuselt luba selleks saadakse...

http://www.automotor.hu/hirek/a-renault ... ott-634868
http://automotor.hu/lapokkepek/cikkek/2 ... kvics5.jpg
valge IZ412IE 1978 140MOC -taastub avariist
punane IZH 2715 1980 pirukas 450AHT
oranž IZ 412 1980 valmistub igapäevaseks liikluseks
mina müün/ostan/vahetan
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas moskiito »

teades kuidas venemaal asjad käivad siis hea kui loodavadki. Uus mosse pidavat tulema samast klassist mis dacia saast paraku.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas Urukoer »

moskiito kirjutas:teades kuidas venemaal asjad käivad siis hea kui loodavadki. Uus mosse pidavat tulema samast klassist mis dacia saast paraku.
:lol mis see mosse siis parem on/ oli? ei ta küündi selle saastanigi .
nii et toorik täitsa asjakohane .
nii et kärab see mossedacia küll :P
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas moskiito »

Urukoer kirjutas:
moskiito kirjutas:teades kuidas venemaal asjad käivad siis hea kui loodavadki. Uus mosse pidavat tulema samast klassist mis dacia saast paraku.
:lol mis see mosse siis parem on/ oli? ei ta küündi selle saastanigi .
nii et toorik täitsa asjakohane .
nii et kärab see mossedacia küll :P
mosse oli nii sitt ainult siis kui omanik laskis tal selline olla. Kui omanik ikka hoolitses masina eest, siis maisn ikka kestis ka päris pikkalt ja korralikult. Ega muidu öelda et auto on omaniku nägu. Sul võib olla tagumiku all uus mega hea auto aga kui sitt omanik oled, siis see laguneb samat moodi koost nagu vana uunikum.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas Urukoer »

sellisel juhul pole ka Dacia saast.
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas moskiito »

Urukoer kirjutas:sellisel juhul pole ka Dacia saast.
dacia on säästu renault ning samad hädad nagu lada viimastel mudelitel 110 ja 111, koosteprobleemid konkreetselt mis sisse ehitatud juba. nüüd on ehk suudetud juba daciat ka järgi aidata aga kahjuks ei poolda ei renault-i ega dacia mudeleid. minu silmis on mõlemad prantsuse "sapikad"
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Urukoer
Postitusi: 760
Liitunud: 07 Juun 2011 22:26

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas Urukoer »

sa sust aru,vene mosset kiidad taevani ,prantsuse sapakat teed maha.
ei olene ei peremehe hoolikusest ega miskit :P
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas moskiito »

Urukoer kirjutas:sa sust aru,vene mosset kiidad taevani ,prantsuse sapakat teed maha.
ei olene ei peremehe hoolikusest ega miskit :P
kuidas ei olene siis, olen korduvalt näinud kus ühe inimese käes masin laguneb nagu vanakurat, olenemata margist, ja teise käes kestab aastaid ja vahetab ainult õli. Näiteks minu masingi, eelmine omanik oli hädas sellega, pidevalt lagunes, minu käes viimastel sõiduaastatel olen ainult määrinud ja küünlaid vahetanud.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3333
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: moskvich ärkab taas tuhast

Postitus Postitas stern100 »

moskiito kirjutas:
Urukoer kirjutas:sa sust aru,vene mosset kiidad taevani ,prantsuse sapakat teed maha.
ei olene ei peremehe hoolikusest ega miskit :P
kuidas ei olene siis, olen korduvalt näinud kus ühe inimese käes masin laguneb nagu vanakurat, olenemata margist, ja teise käes kestab aastaid ja vahetab ainult õli. Näiteks minu masingi, eelmine omanik oli hädas sellega, pidevalt lagunes, minu käes viimastel sõiduaastatel olen ainult määrinud ja küünlaid vahetanud.
Ju siis eelmine mees sai uute juppidega autole tiiru peale :D
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Vasta