Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Teadaanded moderaatoritelt ja adminnidelt
Suletud
Kasutaja avatar
partnermosse
Postitusi: 1580
Liitunud: 04 Veebr 2009 13:08
Telefon: 58550555
Asukoht: Tallinn

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas partnermosse »

i-need-for-sped kirjutas:Huvitav on see et kirjutavad kõik kelle autod on kalendris ja kaitsevad end ., ja karjuvad et miks üks venelane ütleb oma arvamust kalendri eest , keegi aga ei saa aru mida mina ütlen sellepärast et te ei tahate seda tunnistada ja kuulata . võib olla mina ainult ei näe kus kalendris on palju ilusa fotod . tõsiselt huvitav ja ilus fotod on mai juuni august ja september kuus kõik . januar - sinine izh ja kõik veebruar punane sl maja juures mis on seal ilus :uhoh , märts - ütleme niii pacanõ na izhe ja kõik aprill - 2140 klepsuga ilus ja huvitav khmmmm :uhoh , mai - ilus huvitav foto näiteks et perekond izh kombis sõidab puhkusele , juuni - omaniku auto stiil ja kuidas auto tehtud mulle meeldib ja foto on ka huvitav , mis huvitav octobris ja detsembris ma ei tea detsembris on ainult auto kõik
Ma isiklikult leian, et sinu kirjutatud kriitika pole eriti kohane selle A4 formaadis kalendri suhtes, sest see on tehtud suure huviga. Viisakas ja mõistlik oleks olnud Sinu poolt soovitada ja tuua näiteid, kuidas saab veel kalendreid teha, et tulevikus saab seda ka arvesse võtta, aga selline jõuline peale surumine, olgu see 1 või mitme miljoni vene keelt kõneleva inimese poolt tekitabki lihtsalt vastuseisu, sest see on tekitatud sinu enda poolt. Ja mis on seotud selle foorumiga, siis tervitatud on siia kõik rahvused ja nahavärvid, sest siin arutatakse , aga valikuid teeb igaüks ise , mis on tema jaoks see õige !!!
Ja nii lihtne see ongi !
Rahu ja sõprust !Peace and friendship ! Мир и дружба ! :)
Moskvich on masin, mis kestab! IŽ-412 IE (1989) ja AZLK 2140 (1987) omanik
2012, 2013, 2014 Eesti Moskvich Klubi suvesõidu vigursõidu I koht
No ja ajaga on saanud DAAZ karburaatorite remont ka hobiks :lol
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Edel »

i-need-for-sped kirjutas:niid for spiid kirjutakse e tähega mitte i laisk vorst oled miks sa ei saanud oma valge 2140 pilte kalender tuleb välja siis ilusam
Rahu :D ma kirjutasin teadlikult selle häälduse vormis :D
Ma ei saatnutki oma pilte. Mis vahe sel ikka on, nii kui naa leitakse sinna sobivad pildid ja nagu kuulda, jäi neid hulga ülegi.
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas ABS »

i-need-for-sped kirjutas:
mossejumal kirjutas:NO Kuramus,mul viskab see asi siin juba sita keema.
Wax-il on õigus,et Eesti mosseklubi on Moskvichi, Izh ja AZLK autosid omavaid huvilisi. Kalendrisse oleks võinud panna ka ilusad kohad Eestimaa loodusest, mida klubiga külastanud oleme. Ikkagi jääb ta Eesti Moskvich Klubi kalendriks ... .
Nii ta on ja Mulle meeldib see ja läheb tähtsamale kohale see kalender.
Mul ausalt öeldes viskab see krdi mõttetu sõimamine siin mingi tühise asja pärast koppa ette.
Tundub Nii et sel kodanikul sõimajal on ise mingi krdi kolhoosniku tüüpi auto,et siin kohe niimoodi sõimama kukub.PS see seltsimees võiks eesti keelt natuke õppida.
vaata minu auto esiteks ja vqrreldame sinu autoga ja pärast ütleme kellel on kolhoosniku auto.

mina rääkin eesti keelt nii kuidas tean , võib olla sa tuled vene forumile ja seal näitad meile oma vene keele oskusi
Minu silmadele ei ole sinu auto kuigi atraktiivne.See oli lihtsalt näituseks sulle et kõigil ei ole üks ilumeel.Äkki viitsid natuke niipidi ka mõelda?Ma ei saa aru miks on meelega vaja nii pealetükkivalt ja agressiivselt suhtuda?Aga küllap see on juba temperamendis kinni ja liiga intelligentsed ei saagi sellisest suhtumisest aru.
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

partnermosse kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:Huvitav on see et kirjutavad kõik kelle autod on kalendris ja kaitsevad end ., ja karjuvad et miks üks venelane ütleb oma arvamust kalendri eest , keegi aga ei saa aru mida mina ütlen sellepärast et te ei tahate seda tunnistada ja kuulata . võib olla mina ainult ei näe kus kalendris on palju ilusa fotod . tõsiselt huvitav ja ilus fotod on mai juuni august ja september kuus kõik . januar - sinine izh ja kõik veebruar punane sl maja juures mis on seal ilus :uhoh , märts - ütleme niii pacanõ na izhe ja kõik aprill - 2140 klepsuga ilus ja huvitav khmmmm :uhoh , mai - ilus huvitav foto näiteks et perekond izh kombis sõidab puhkusele , juuni - omaniku auto stiil ja kuidas auto tehtud mulle meeldib ja foto on ka huvitav , mis huvitav octobris ja detsembris ma ei tea detsembris on ainult auto kõik
Ma isiklikult leian, et sinu kirjutatud kriitika pole eriti kohane selle A4 formaadis kalendri suhtes, sest see on tehtud suure huviga. Viisakas ja mõistlik oleks olnud Sinu poolt soovitada ja tuua näiteid, kuidas saab veel kalendreid teha, et tulevikus saab seda ka arvesse võtta, aga selline jõuline peale surumine, olgu see 1 või mitme miljoni vene keelt kõneleva inimese poolt tekitabki lihtsalt vastuseisu, sest see on tekitatud sinu enda poolt. Ja mis on seotud selle foorumiga, siis tervitatud on siia kõik rahvused ja nahavärvid, sest siin arutatakse , aga valikuid teeb igaüks ise , mis on tema jaoks see õige !!!
Ja nii lihtne see ongi !
Rahu ja sõprust !Peace and friendship ! Мир и дружба ! :)
olen nõus teiega ´-Rahu ja Sõprust minu valik registreerida selles foorumis on õige selle pärast siin on midagi huvitav ära lugeda , aga see on tüüpiline situtsioon mõnedel forumitel kui keegile ei meeldi mingi proekt ja ta täpselt ütleb miks ja mida saab teha parem, siis kõik teised seltsimehed hakkavad jorisema

vot kuidas tegid mosse kalender venemal ja seal on kõik mosse klubi autod http://www.retrodetal.ru/detail/925-400/

keegi ei ütle et peavad olla ni harv autod nägu kim 10 50 410 411 423 402 403 export 433 426 434 aga arvan küll et liiga palju ühe mudeli autod se ei ole huvitav kalender . olen nõus et praegu müügis ei saa leida moskvich autodega kalendri ja see on ainult variant aga loodan et järgmisel aastal tegeme midagi huvitavam
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

ABS kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:
mossejumal kirjutas:NO Kuramus,mul viskab see asi siin juba sita keema.
Wax-il on õigus,et Eesti mosseklubi on Moskvichi, Izh ja AZLK autosid omavaid huvilisi. Kalendrisse oleks võinud panna ka ilusad kohad Eestimaa loodusest, mida klubiga külastanud oleme. Ikkagi jääb ta Eesti Moskvich Klubi kalendriks ... .
Nii ta on ja Mulle meeldib see ja läheb tähtsamale kohale see kalender.
Mul ausalt öeldes viskab see krdi mõttetu sõimamine siin mingi tühise asja pärast koppa ette.
Tundub Nii et sel kodanikul sõimajal on ise mingi krdi kolhoosniku tüüpi auto,et siin kohe niimoodi sõimama kukub.PS see seltsimees võiks eesti keelt natuke õppida.
vaata minu auto esiteks ja vqrreldame sinu autoga ja pärast ütleme kellel on kolhoosniku auto.

mina rääkin eesti keelt nii kuidas tean , võib olla sa tuled vene forumile ja seal näitad meile oma vene keele oskusi
Minu silmadele ei ole sinu auto kuigi atraktiivne.See oli lihtsalt näituseks sulle et kõigil ei ole üks ilumeel.Äkki viitsid natuke niipidi ka mõelda?Ma ei saa aru miks on meelega vaja nii pealetükkivalt ja agressiivselt suhtuda?Aga küllap see on juba temperamendis kinni ja liiga intelligentsed ei saagi sellisest suhtumisest aru.
temperamendiga mul on kõik korras , küll sinu auto on liiga parem ja ilusam tehtud arvan et inimesed tihti tulevad sinu juurde ja ütlevad kui ilus Moskvich sull on ja kui neil on mingi detail annavad need sulle ära tasuta miks siis sa ei saatnud oma foto kalendri jaoks mmm ?
Kasutaja avatar
viirusboy
Postitusi: 1042
Liitunud: 11 Mai 2009 22:56
Asukoht: Läänemaa

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas viirusboy »

Nii, Lööge mind nüüd kasvõi maha ja mõlkige auto uksed, aga see moskva kalender tundub huvitav. Aga eks neil ole ka kogemusi selles valdkonnas, meil siin aga on see alles esimene kalender. Järgmise aasta oma suhtes võiks küll nende moskvalaste kalendrit natuke jäljendada.

Kuid, selline kisa et iga kuu peal peaks olema erinev mudel vms, võiks ära jääda. See on ju klubi kalender ja igale klubi liikmele on suur rõõm näha enda autot mingi kuu peal. Olgu kasvõi terve kalender ainult Iz412 või 2140 täis.

Ainus nurin, mis selle kalendri kohta oli, oli vanavanematelt, kes kurtsid et numbrid on liiga väiksed.
Moskvits - see on haigus, mida pole võimalik ravida. Peita saab ainult sümptomeid.
Kasutaja avatar
MAZ
Postitusi: 1505
Liitunud: 02 Veebr 2009 17:05
Telefon: 53840257
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas MAZ »

Ma arvan,et arenguruumi on ja tõesti esimese kalendri kohta on see juba suur saavutus. Mina leian,et ainus,viga kalendril on ehk tõesti numbrid,mis pole mitte väiksed aga sulanduvad liialt taustaga kokku(pole kontrastsust) aga see ei anna mulle küll põhjust,kalender tagasi saata. Pigem ütleks:Shit happens,but if it happens is it really shit...
MZMA 408 1964 ja AZLK 2140 1981
Kasutaja avatar
mcboby
Postitusi: 44
Liitunud: 04 Veebr 2009 21:40
Telefon: 53801734
Asukoht: Jõgeva, Helsinki.

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas mcboby »

partnermosse kirjutas:WAX ! Aplaus, suured tänud ja sügav kummardus Sulle, et selle kalendri tegemise enda peale võtsid !!! See on väikene algus piltides meie mosseklubist üldse, kus saab ka pisut suurem osa rahvast selle kalendri vaatamisest osa. See on ju esimene !!! ja väga kena kalender. Mina küll ei tea ,kas nii öelda vene ajal sellised kalendrid üldse meil Eestis olid, välja arvatud ehk tehase enda looming tutvustamaks kaupa.
Ja siiralt usun, et suurem enamus meist klubilistest on väga rahul selle kalendriga ja aastaks 2013 teeme lihtsalt veel ühe ilusa kalendri :D Sinu kaasabiga !!!
Tänud veelkord. 8)
Minupoolt samad sõnad ! Suur tänu Härra WAXile, kes viitsis kalendriga tegeleda ! :hail :hail :hail
Kasutaja avatar
ABS
Postitusi: 372
Liitunud: 21 Mai 2009 11:18
Telefon: 56871225
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas ABS »

i-need-for-sped kirjutas:
ABS kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas:
mossejumal kirjutas:NO Kuramus,mul viskab see asi siin juba sita keema.
Wax-il on õigus,et Eesti mosseklubi on Moskvichi, Izh ja AZLK autosid omavaid huvilisi. Kalendrisse oleks võinud panna ka ilusad kohad Eestimaa loodusest, mida klubiga külastanud oleme. Ikkagi jääb ta Eesti Moskvich Klubi kalendriks ... .
Nii ta on ja Mulle meeldib see ja läheb tähtsamale kohale see kalender.
Mul ausalt öeldes viskab see krdi mõttetu sõimamine siin mingi tühise asja pärast koppa ette.
Tundub Nii et sel kodanikul sõimajal on ise mingi krdi kolhoosniku tüüpi auto,et siin kohe niimoodi sõimama kukub.PS see seltsimees võiks eesti keelt natuke õppida.
vaata minu auto esiteks ja vqrreldame sinu autoga ja pärast ütleme kellel on kolhoosniku auto.

mina rääkin eesti keelt nii kuidas tean , võib olla sa tuled vene forumile ja seal näitad meile oma vene keele oskusi
Minu silmadele ei ole sinu auto kuigi atraktiivne.See oli lihtsalt näituseks sulle et kõigil ei ole üks ilumeel.Äkki viitsid natuke niipidi ka mõelda?Ma ei saa aru miks on meelega vaja nii pealetükkivalt ja agressiivselt suhtuda?Aga küllap see on juba temperamendis kinni ja liiga intelligentsed ei saagi sellisest suhtumisest aru.
temperamendiga mul on kõik korras , küll sinu auto on liiga parem ja ilusam tehtud arvan et inimesed tihti tulevad sinu juurde ja ütlevad kui ilus Moskvich sull on ja kui neil on mingi detail annavad need sulle ära tasuta miks siis sa ei saatnud oma foto kalendri jaoks mmm ?
Kes sa oled omast arust et tuled ütlema et olen oma auto tasuta juppidest kokku ajanud?Usu mind selle raha eest mis ma olen selle auto tegemiseks kulutanud saaks nii mõnegi lääne auto.Nüüd siis tean kuidas mõni oma autot teeb :hail Vihjeks - mul on veidi rohkem väärikust(või nimeta seda kuidas tahad),pigem olen ilma kui hakkan kokku kerjama asju.Ja sinule pean ma kõige vähem ütlema miks kalendri jaoks pilti ei saatnud.
P.S. kahju et teema nii ära solgitud on :(
AZLK 2140 ´85a.
Vigursõit 2012,2013,2014,2015,2018 VIIMANE koht!
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas moskiito »

ABS kirjutas: P.S. kahju et teema nii ära solgitud on :(
kahju tõesti, kuid paraku see käib asjaga kaasas ku itahetakse teha midagi lihtsat ja loomingulist.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
Suletud