Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Teadaanded moderaatoritelt ja adminnidelt
Suletud
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

Huvitav on see et kirjutavad kõik kelle autod on kalendris ja kaitsevad end ., ja karjuvad et miks üks venelane ütleb oma arvamust kalendri eest , keegi aga ei saa aru mida mina ütlen sellepärast et te ei tahate seda tunnistada ja kuulata . võib olla mina ainult ei näe kus kalendris on palju ilusa fotod . tõsiselt huvitav ja ilus fotod on mai juuni august ja september kuus kõik . januar - sinine izh ja kõik veebruar punane sl maja juures mis on seal ilus :uhoh , märts - ütleme niii pacanõ na izhe ja kõik aprill - 2140 klepsuga ilus ja huvitav khmmmm :uhoh , mai - ilus huvitav foto näiteks et perekond izh kombis sõidab puhkusele , juuni - omaniku auto stiil ja kuidas auto tehtud mulle meeldib ja foto on ka huvitav , mis huvitav octobris ja detsembris ma ei tea detsembris on ainult auto kõik
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3332
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas stern100 »

i-need-for-sped kirjutas: märts - ütleme niii pacanõ na izhe ja kõik
Kahjuks või õnneks ma ei mõista vene keelt ning ma ei saanud aru, mida sa mu auto kohta ütlesid. Kuid olen ennegi öelnud, mul jumalast po..ui mis minu autost arvatakse :D Aga näed, sina oled see kelle autot näiteks kalendris ei ole. Meil ei ole mingi kindla mossemargi klubi. Kuna siin on korralikke autosi vähe, siis kalendrisse said need pandud, mis koostaja? arvas et sinna sobivad. Leian et kalendriga rahul olijaid on siiski rohkem kui sellele vastu olevaid. Muidugi võid oma arvamust avaldada, kuid jäta laim endale, ning telli siis omale Moskvast etem, kui soovi on. :beer
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

stern100 kirjutas:
i-need-for-sped kirjutas: märts - ütleme niii pacanõ na izhe ja kõik
Kahjuks või õnneks ma ei mõista vene keelt ning ma ei saanud aru, mida sa mu auto kohta ütlesid. Kuid olen ennegi öelnud, mul jumalast po..ui mis minu autost arvatakse :D Aga näed, sina oled see kelle autot näiteks kalendris ei ole. Meil ei ole mingi kindla mossemargi klubi. Kuna siin on korralikke autosi vähe, siis kalendrisse said need pandud, mis koostaja? arvas et sinna sobivad. Leian et kalendriga rahul olijaid on siiski rohkem kui sellele vastu olevaid. Muidugi võid oma arvamust avaldada, kuid jäta laim endale, ning telli siis omale Moskvast etem, kui soovi on. :beer
eelmisel aastal tellisin ja sellel aastal tellin ka ja igal kuul erinev auto mudel , izh autod on ka . see on halb et enamik teis ei tea natuke vene keelt selle pärast et meil on palju ilusa mosse ja izhi omanikud venelased kaa ja kui nendega normaalselt suhelda siis klubis tuleb rohkem ilusa auto mitte aga praegu ainult izhid ja mossed 2140
Kasutaja avatar
stern100
Postitusi: 3332
Liitunud: 26 Juun 2009 09:27
Telefon: 56678989
Asukoht: Läänemaa, Palivere

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas stern100 »

No asi lahendatud. Sina tellid omale mujalt ja meie tellime siit. Ja keegi ei keela ju vene rahvusest inimestel siia foorumisse tulla, kui nad oskavad eesti keeles oma teemat arendada.
Ravimatu haigus nimega Moskvich. Hetkel 4 x 412 , 2715, 426E, 2126 pluss palju doonoreid.

Kokku omanud 115 erinevat mosset.

Hoiame mosse rallikultuuri elus!


Meie tegemised rallirajal
Ootame toetajaid meie tegemistele rallispordis!
Kasutaja avatar
Manks
Postitusi: 475
Liitunud: 18 Apr 2009 10:47
Asukoht: Võrumaa, Rõuge
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Manks »

Sain ka kalendri kätte, päris kena. Tänan ka i-need-for-sped -i komplimendi eest :beer
Vahetusfond:
http://varstu.planet.ee/mosse/vahetus/index.html
Siin lehel olevad osad on pakkuda vahetuskaubaks, võib pakkuda Moskvitsh 427, AZLK 412, GAZ 51 kui ka traktorite juppe.
Kasutaja avatar
Edel
Postitusi: 1662
Liitunud: 07 Veebr 2009 23:15
Asukoht: Jüri,Harjumaa
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Edel »

:D Aii kus siin käib alles hea "andmine" :lol Oled pool ööpäeva eemal ja tagasi tulles on tervelt 2 lehekülge juurde tekkinud :D
Kuule "niid for spiid", mina olen küll kalendriga rahul, mis sest mu oma Mosset seal sees pole (no ma va laisk ei viitsinud ju pilte saata :D ).
Kasutaja avatar
moskiito
Postitusi: 2880
Liitunud: 01 Veebr 2009 21:21
Asukoht: virtsu

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas moskiito »

Edel kirjutas::D Aii kus siin käib alles hea "andmine" :lol Oled pool ööpäeva eemal ja tagasi tulles on tervelt 2 lehekülge juurde tekkinud :D
Kuule "niid for spiid", mina olen küll kalendriga rahul, mis sest mu oma Mosset seal sees pole (no ma va laisk ei viitsinud ju pilte saata :D ).
sama siin, minu comby-t pole ka sees kuid ikkagi mulle see kalender meeldib. seega sedlle kalendri poolt ka need inimesed kelle autot seal ei ole.
Tüüpiline tarbimisühiskond. Vahet pole, kui asi on vana, vahetame kogu kupatuse välja, mis siis et asi on korralik. Ei komentaari.
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

Manks kirjutas:Sain ka kalendri kätte, päris kena. Tänan ka i-need-for-sped -i komplimendi eest :beer
palun teil on väga huvitav auto ja peaks olema kalendris tagaplan vqiks olla natuke huvitavam
i-need-for-sped
Postitusi: 122
Liitunud: 23 Jaan 2011 05:13
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas i-need-for-sped »

Edel kirjutas::D Aii kus siin käib alles hea "andmine" :lol Oled pool ööpäeva eemal ja tagasi tulles on tervelt 2 lehekülge juurde tekkinud :D
Kuule "niid for spiid", mina olen küll kalendriga rahul, mis sest mu oma Mosset seal sees pole (no ma va laisk ei viitsinud ju pilte saata :D ).
niid for spiid kirjutakse e tähega mitte i laisk vorst oled miks sa ei saanud oma valge 2140 pilte kalender tuleb välja siis ilusam
Kasutaja avatar
Kaisa
Postitusi: 27
Liitunud: 22 Juun 2011 23:08
Asukoht: Kärdla

Re: Mosseklubi 2012 kalendrid. Valmis.

Postitus Postitas Kaisa »

Kallid foorumlased, sain ka enda kalendri kätte ja olen teie kõigi autode üle väga uhke. Parim jõulukink, mis ma endale kunagi teinud olen! :)

Et kommenteerida siinset arutelu: mina üsnagi autovõõra inimesena pean kõiki kalendris esinevaid isendeid suurepärasteks Moskvitšideks. Mis vahe on sellel, kas tegemist on IŽ-i või AZLK-ga? Peaasi, et oleks ilus! Ja seda on nad kõik. :)

Tahaks ka kiirendada praegu...
Suletud